יפו: חיסול לאור יום במסעדה

גבר בן 55 נורה מחוץ למסעדת דגים בנמל יפו. הוא פונה לבית החולים במצב קשה, כשהוא סובל מפגיעות קליעים בבטנו ובחלק גופו התחתון, ואז מת מפצעיו. המשטרה פתחה במצוד אחר החשוד בירי

גבר בן 55 נורה סמוך למסעדת דגים בנמל יפו. צוותי מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו במצב קשה לבית החולים וולפסון בחולון. לאחר מכן מת מפצעיו בבית החולים. המשטרה הקימה מחסומים באזור במטרה ללכוד את היורה.

רוצים לקבל עדכון כשייתפס היורה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסביבות השעה 12:50 התקבל דיווח במוקד מד"א של מרחב דן, על סוחר דגים שנפצע מירי באזור נמל יפו. פרמדיקים שהגיעו לזירת הירי מצאו את הפצוע כשהוא סובל מפגיעות של מספר קליעים בבטנו ובפלג גופו התחתון ואמבולנס פינה אותו במצב קשה לבית החולים וולפסון.  

בעקבות הירי פרסה המשטרה מחסומים באזור יפו במטרה לנסות וללכוד את החשוד במעשה. בנוסף החלו השוטרים שהוזעקו למקום לתשאל את עדי הראייה במקום האירוע.

"סועדים המשיכו לאכול לאחר הירי"

מחקירה ראשונית של האירוע עולה הערכה, כי ייתכן שהגבר נורה על רקע סכסוך עבודה עם סוחרים אחרים. עדי ראייה שהיו במקום סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי "אדם רכוב על אופנוע הגיע למקום ופשוט החל לירות לעבר הסוחר שישב במסעדה עם אדם נוסף". 

עוד מספרים אנשים שהיו באזור, כי מייד לאחר הירי נמלט החשוד מהמקום על האופנוע. "אנשים שישבו במסעדה פשוט המשיכו לאכול, למרות הירי", שיחזרו.