שוד בחתונה: הכלה ועוד 5 נפצעו

שמחה מהולה בעצב: הכלה הטרייה שהתחתנה רק אתמול לא תיארה לעצמה שהיום המאושר בחייה יסתיים בבית החולים. לפי החשד, ניסו אמש מספר אנשים לגנוב את כספי החתונה של זוג צעיר באולם אירועים בנען, סמוך לרחובות. הם נתקלו בהתנגדות מצד האורחים שהתדרדרה לקטטה אלימה. 6 נפצעו ופונו לביה"ח "קפלן", בהם גם הכלה

החתונה הסתיימה בקטטה (חדשות 2)

ניסו לשדוד את הצ'קים של החתונה - ונדקרו: אמש הגיעה חבורת בני מיעוטים לאולם אירועים בקיבוץ נען הסמוך לרחובות. האורחים בחתונה חשדו שהם הגיעו במטרה לגנוב את כספי החתונה של הזוג הצעיר או לפרוץ למכוניות האורחים.

אורחים ובני משפחה, בהם גם שוטרים שחגגו באירוע, הבחינו במתרחש וניסו, לטענתם, למנוע מהחשודים לבצע את תכניותיהם. עד מהרה התפתחה קטטה במקום שבמהלכה נפצעו קל שישה בני אדם, ביניהם אחד מהחשודים בשוד. שניים מהפצועים פונו לקבלת טיפול בבית החולים "קפלן", אדם נוסף פונה לבית החולים "אסף הרופא ושלושה נוספים נפצעו קל, בהם גם הכלה, וטופלו במקום.

כוחות משטרה הוזעקו עם תחילת האירוע לאולם האירועים, אולם גם נוכחותם לא הצליחה למנוע את הקטטה. לפי דיווחים של עדי ראייה, לאחר הגעת השוטרים החלה הקטטה להידרדר. "היתה במקום המולה גדולה, לא ידענו מי נגד מי. היו צעקות וכולם דחפו אחד את השני. היו גם לא מעט שוטרים עם כתמי דם", סיפר עד ראייה שהיה במקום לחדשות 2 באינטרנט.

גם הכלה נפצעה באורח קל. אישה נוספת נחבלה בראשה ופונתה במצב קל. אחד החשודים בגניבה נפצע בינוני-קשה ושאר המעורבים סובלים מדקירות וחבלות בכל חלקי גופם ופונו במצב קל.

חמישה אנשים נעצרו בתום האירוע על ידי המשטרה. בנוסף, בשל מעורבות שוטרים בקטטה, מחלקת חקירות שוטרים (מח"ש) פתחה בבדיקת פרטי האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק