חשד: 4 נערים דקרו למוות ערבי על רקע לאומני

המשטרה התירה לפרסום כי 4 נערים בני 16-17 מירושלים ומיו"ש נעצרו בחשד להריגת צעיר ערבי לפני כשבועיים במרכז הבירה. על פי החשד, הנערים זיהו שמדובר בערבי, התנפלו עליו, דקרו אותו ונמלטו מהמקום. החשוד המרכזי הסגיר עצמו למשטרה

הותר לפרסום: המשטרה עצרה ארבעה קטינים יהודים בני 16-17 מירושלים וההתנחלויות בחשד שדקרו למוות צעיר ערבי לפני כשבועיים על רקע לאומני.

על פי החשד, תקפו שני נערים יהודים את חוסאם ראווידי בן ה-24 בזמן שהלך עם חברו ברחוב ביאנקני שבמרכז העיר - לאחר שזיהו כי מדובר בערבים. במקום התפתחה תגרה ולאחר זמן קצר הצטרפו לקטטה שני קטינים יהודים נוספים, כאשר אחד מהם היה חמוש בתער.

הנער, כך אומרים במשטרה, דקר את שני הערבים, פצע אחד מהם קל ואת השני אנושות. לאחר האירוע נמלטו הנערים היהודים מהזירה. ראווידי פונה לבית החולים "שערי צדק" בעיר, וכעבור מספר שעות נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

הסתיר את התער מתחת לפח

שניים מהחשודים נעצרו באותו היום, בהמשך נעצר נער נוסף ולפני מספר ימים הסגיר עצמו החשוד המרכזי לידי המשטרה. הוא סיפר לחוקרים כי קנה את התער במספרה ביום הדקירה והסתיר אותו מתחת לפח אשפה כיוון שחשש שייתפס עמו. בשלב מסוים חזר למקום ולקח את התער.

"מרשי מכחיש כל קשר לאירוע הדקירה הנטען", הדגיש עו"ד דוד הלוי, המייצג את אחד החשודים. "להבנתי מדובר באירוע שהחל בניסיון תקיפה של אחד הנערים על ידי המנוח ואדם נוסף שנכח עמו, עניין שיובהר בהמשך בבית המשפט. יצוין כי במהלך החקירה הופעלו כלפי מרשי לחצים חקירתיים קשים ואף הושמעו כלפיו דברי איום בניסיון לדלות מפיו הודאה במעשה דקירה שאין לו קשר אליו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק