הצעירה שהותקפה בלב ת"א: "הרסו לי את החיים"

נמשכת חקירת המשטרה סביב התקיפה המסתורית של צעירה בלב תל אביב לפני כשבועיים. הצעירה שפניה הושחתו חשפה במהלך עדותה במשטרה פרטים בנוגע לאותו הלילה. "התוקף לבש מעיל וחבש קסדה ולא היה ניתן לראות את פניו", היא סיפרה לחוקרים ושאלה: "למה הרסו לי את החיים?"

במשטרה עדיין מנסים להבין את המניע לתקיפה המסתורית והאלימה של הצעירה לפני שבועיים בלב תל אביב. בינתיים מתפרסמים קטעים ראשונים מדבריה של הצעירה שהותקפה בחקירתה במשטרה , שם שאלה את החוקרים: "למה הם עשו לי את זה? למה הרסו לי את החיים?". את הדברים מביא הכתב אבי אשכנזי ב"מעריב".

רוצים לקבל עדכון כשצו איסור הפרסום בפרשה יוסר? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בימים האחרונים מתחזקת ההערכה במשטרה כי הרקע למעשה האלימות הקשה בצעירה היה למעשה ניסיון רצח ולא שוד. ההערכה נובעת בין היתר מדבריה של הצעירה, לפיהם האדם שדקר אותה לא ניסה לחטוף את תיקה, אלא לפגוע בה באופן אישי.

במהלך תשאול שעברה על ידי חוקרי המשטרה ניסתה הצעירה לשחזר את האירוע המסתורי. "יצאתי ממקום העבודה. היה גשום וסוער והלכתי ברגל", היא משחזרת ומוסיפה: "ברגע האחרון הרגשתי שמישהו עוקב אחריי.

הצעירה סיפרה בכאב כי הבחינה בתוקף רק לאחר שהתנפל עליה. לדבריה הוא היה לבש מעיל וחבש קסדה, ולכן לא יכלה לזהות את פניו. לטענת נציגים במשטרה חייה של הצעירה ללא ספק ניצלו בנס. בכיר במשטרת תל אביב עדכן כי "הרופאים נאלצו לכרות לה את הטחול ואחת מריאותיה נוקבה במהלך התקיפה". עוד הוסיף: "מי שעשה את זה פשוט לא ריחם עליה. הוא חתך וחתך אותה".

עד ראייה: "הוא חתך אותה מלמעלה למטה"

אתמול הביא כתבנו גלעד שלמור עדות של צעיר שראה את ההתרחשות האלימה באותו לילה בשדרות ח"ן. לדבריו, הוא וחבריו שהו בדירה באזור ושמעו צרחות. הם מיהרו למרפסת, שם ראו כיצד אלמוני עם קסדה על ראשו דוקר שוב ושוב את הצעירה בכל חלקי גופה. "הוא חתך אותה מלמעלה למטה וניסה למשוך את התיק שהחזיקה בידה", שיחזר הצעיר, "היא לא הפסיקה לצעוק ולבכות".

לדברי עד הראייה, הצעירה נאבקה בתוקף במשך דקות על התיק, עד שזה הצליח להוציא אותה מידיה. עוד הוסיף, כי התרשם שהדוקר ארב לקורבנו שעומדת בכל חלקי גופה חותך אותה מלמעלה למטה ומנסה למשוך את התיק שהחזיקה בידה, היא נאבקה מאבק של כמה דקות על התיק.

עוד הוסיף הצעיר, כי מהתרשמותו - הדוקר ארב לקורבן. "הוא החנה את האופנוע שלו במרחק של מספר מטרים בלבד ממקום התקיפה", הדגיש והבהיר: אם הבחור רצה לרצוח אותה - הוא היה עושה את זה. לדבריו, התוקף העדיף להשחית את פניה ולהקפיד לא לפגוע במקומות שיגרמו למותה.

שכני המשפחה מתקשים גם היום לעכל את האירוע ולא מבינים מי היה מעוניין לפגוע בצעירה. "זו בחורה נפלאה", הדגיש אחד מהם, "מדובר במשפחה טובה, אנשים משכמם ומעלה".