לאן ממהר נהג שיכור עם רישיון לטרקטור?

נהג ש"דהר" בכבישי הדרום במהירות מופרזת במכונית פרטית נתפס אתמול על ידי צוות של משטרת התנועה. השוטרים נדהמו לגלות שהנהג מחזיק ברישיון לטרקטור בלבד, ונוהג כשהוא שתוי לאחר שהודה ש"ערבב קצת יין ובירה". למרות זאת, הוא להא התבלבל וביקש מהשוטרים לשחרר אותו כדי שיספיק להגיע לאמו החולה

בדיקה של משטרת התנועה, ארכיון (חדשות 2)

שוטרי תנועה רגילים לשמוע תירוצים מוזרים מנהגים שנתפסים נוהגים במהירות מופרזת, אבל נדיר להיתקל באוסף עבירות כמו במקרה של הנהג שנתפס אתמול בדרום כשהוא דוהר על הכביש במהירות הגבוהה כמעט פי שתיים מהמותר.

החשוד, תושב ערוער בן 33, נתפס כשהוא נוהג במכוניות מסוג טויוטה במהירות מופרזת של 148 קמ"ש בכביש שבו המהירות מוגבלת ל-90 קמ"ש. כשהתבקש להציג רישיון נהיגה, השוטרים שמו לב שהוא שתוי, ובבדיקה שנערכה לו נמצא שהוא נהג בשיכרות בכמות של פי 2.5 מהמותר.

אבל בכך לא תמה סאגת העבירות של הנהג. רישיון הנהיגה שהציג לשוטרים בסופו של דבר חשף כי בכלל לא מחזיק ברישיון למכונית, ומורשה לנהוג על טרקטור בלבד.

אבל נראה שהנהג לא נלחץ מהשוטרים ואפילו סיפק הסבר למהירות המופרזת שבה נהג. להפתעתם של השוטרים, הנהג טען להגנתו כי "ערבב קצת בין יין לבירה", אבל ביקש מהשוטר "תוותר לי כי אני ממהר לאמי החולה". למרות ההסבר המנומק, השוטרים לא השתכנעו ופסלו את רישיונו של הנהג במקום. בנוסף, רכבו הושבת לתקופה של 30 יום ובהמשך הוא צפוי לעמוד לדין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק