רוצח ילדיו חשוד בניסיון סחיטה מהכלא

תושב ת"א התלונן היום במשטרה כי האב הנאשם ברצח שלושת ילדיו, איתי בן דרור, התקשר אליו מהכלא ואיים עליו כי אם לא ישלם לו סכום כסף - יחשוף בכלי התקשורת כי אנס אותו לפני 20 שנה בקיבוץ בצפון. במשטרה אומרים כי יבדקו גם את טענתו של בן דרור, אך העובדה שמדובר בחשד לאונס מלפני 20 שנה - מקשה את הבירור

איתי בן דרור והילדים שנרצחו. שוב מסתבך (חדשות 2)

איתי בן דרור, הנאשם ברצח שלושת ילדיו בחודש יולי האחרון, עוכב היום לחקירה במשרדי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב במשטרה בחשד לסחיטה באיומים ולהטרדות טלפוניות.

הפרשה החלה כשתושב ת"א התלונן במשטרה וטען כי בן דרור מטריד אותו טלפונית ודורש ממנו כספים. לדברי המתלונן, אמר לו בן דרור כי אם לא יעביר לו אלפי שקלים כתשלום כופר, הוא יפנה לכלי התקשורת ויספר כי אנס אותו לפני 20 שנה בקיבוץ בצפון, שם גדל בן דרור כילד מאומץ.

לאחר חקירתו במשטרה, הועברה בקשה לשירות בתי הסוהר להגביל את שיחות הטלפון שבן דרור רשאי לבצע. עוד נמסר מהמשטרה כי בכוונתם לבדוק גם את טענתו של בן דרור, אך העובדה כי מדובר באירוע לכאורה מלפני 20 שנה, מקשה על בחינת הנושא.

יצויין כי בן דרור נחשב ל"אסיר בעייתי", שמרבה להטריד את שירות בתי הסוהר ובתי המשפט בבקשות שונות ומשונות. כך למשל ביקש לאחרונה בן דרור מספר פעמים לעלות לקבר ילדיו, בקשה עליה החליט לוותר. בנוסף, דרש בן דרור לקבל טלוויזיה בחדרו. משפטו של בן דרור בגין רצח ילדיו עדיין מתנהל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק