אלון גל על ההונאה: "רשעות בהיקף אדיר"

בריאיון ראשון מאז נחשפה ההונאה שבה חשודים שני תושבי ראשון לציון, שהתחזו למפיקי תכנית בכיכובו של אלון גל, אומר היום המאמן האישי כי מעולם לא נתקל ברשעות שכזו. "זו פגיעה חמורה בשמי הטוב, אבל מעבר לכך גם במשפחות השלמות שנפגעו בגלל ההונאה", אמר גל והוסיף כי בהמשך ישקול אם להגיש תביעה אזרחית נגד המתחזים

"קרה בעבר שנתקלתי באנשים שהוסיפו את השם שלי ללא רשות לחיפוש בגוגל, אבל בחיים לא נתקלתי בכזו הונאה ורשעות בהיקף הזה" - כך אמר היום הקואוצ'ר אלון גל בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, זאת בתגובה לפרסום החשדות כי שני תושבים בשנות ה-30 לחייהם נעצרו בחשד שהתחזו למפיקי תכנית בכיכובו.

"בימים האחרונים התחלתי לקבל פניות למשרדי מאנשים שהתחילו לשאול לגבי התכנית ולא היה לי מושג על מה מדובר", סיפר גל והוסיף: "יחד עם המשטרה התחלנו לחקור במה מדובר בשקט רב, עד שהמשטרה תפסה את החשודים".

"זו פגיעה חמורה בשמי הטוב, אבל מעבר לכך גם במשפחות השלמות שנפגעו בגלל ההונאה הזאת", האשים גל. "אני גם לא יודע מה קורה עכשיו עם אנשים שהתחילו להפיץ את השמועה הלא נכונה על התכנית", הוסיף.

בהמשך, הוסיף גל, בכוונתו לבדוק את האפשרות לתבוע את המתחזים במישור האזרחי. "אני אבדוק את זה אחרי שיוגשו כתבי האישום", הבטיח.

התחזו למפיקים של אלון גל - והונו אזרחים

יחידת ההונאה של מחוז מרכז במשטרה עצרה היום את שני הצעירים\ בחשד שהונו עשרות אזרחים כשהתחזו למפיקי תוכנית הטלוויזיה של גל.

על פי החשד, השניים הונו את האזרחים וביקשו אלפי שקלים בתמורה להשתתפות בתכנית. השניים ביקשו מה"משתתפים" להציג להם את כל מסמכיהם הכלכליים, חשבונות בנק וכרטיסי אשראי, ולאחר מכן ביקשו מהם דמי השתתפות חודשיים כדי ש"יסדרו" להם את החיים מבחינה כלכלית.

הבוקר פשטה המשטרה על אוטובוס ובו 15 מקורבנות העוקץ שהיו בדרכם למשמר הירדן כחלק מ"צרכי ההפקה", ליום צילום מזויף. שני החשודים במעשה נחקרים כעת במשרדי היחידה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק