שמירה צמודה בביה"ח לצעירה שהותקפה בת"א

מאבטח צמוד, חדר מבודד, שוטרים באזור ותשאול של כל מי שנכנס למחלקה - אלו תנאי הביטחון המחמירים בהם נתונה צעירה בשנות ה-20 לחייה, שהותקפה בתחילת החודש בשדרות ח"ן בתל אביב, ונדקרה בפניה וגרונה שוסף. המשטרה הטילה צו איסור פרסום על האירוע ולפי "ידיעות אחרונות", אפילו הצוות הרפואי אינו יודע את פרטיה

חשד: תקיפה אלימה בלב ת"א (חדשות 2)

לאחר שבתחילת החודש נחתכה בפניה ובגרונה צעירה שהלכה בשדרות ח"ן בתל אביב, על ידי אלמוני בנסיבות מסתוריות, היא עדיין מאושפזת - תחת אבטחה כבדה - בבית החולים איכילוב בעיר.

הפרשה פורסמה ביום שישי האחרון וצו איסור פרסום גורף הוטל על כל פרטיה. מאבטח הוצב מחוץ לחדר המבודד בו נמצאת הצעירה, בשנות ה-20 לחייה, במחלקת טראומה בבית החולים. לפי הפרסום בעיתון "ידיעות אחרונות", המשטרה גם תגברה את נוכחותה ב"איכילוב", זאת מחשש שהדוקר יתקוף שוב.

עוד לפי הדיווח, צוות המנהלה מתשאל את כל הנכנסים למחלקה ומוודא שאכן מדובר בקרוב של מי מהמאושפזים. גם החולים וגם הצוות קיבלו הוראה מפורשת שלא לדבר על המקרה, או על הצעירה, עם איש. אפילו הצוות הרפואי אינו יודע את פרטיה.

גורם שפגש את הצעירה סיפר אמש ל"ידיעות אחרונות" כי "אין שינוי במצבה הגופני, אולם מצבה הנפשי, הרעוע ממילא בעקבות התקיפה, הידרדר בסוף השבוע".

שוד שהסתבך - או תקיפה מכוונת?

ביום חמישי האחרון הותר לפרסום כי צעירה בשנות ה-20 לחייה הותקפה לפני כשבועיים במרכז תל אביב ופניה נחתכו והושחתו. מצבה מוגדר קשה וטרם נעצר חשוד במעשה.

מפרטי חקירת האירוע,  עולה כי הצעירה טיילה ב-6 בפברואר במפגש הרחובות הנביאים ושדרות ח"ן סמוך לחצות. לפתע הגיח אלמוני, התנפל עליה בסכין, חתך אותה בפניה וגנב את תיקה. על פי הדיווחים של עדי ראייה הוא נמלט מהמקום כשהוא רכוב על קטנוע.

נבדקת אפשרות שהיא הותקפה על רקע עבודתה בעמותה הפועלת לשחרור שבויים. כמו כן ייתכן ומדובר בשוד שהסתבך, אך השמועות בבית החולים מדברות על כך שהצעירה קודם נחתכה "באופן מקצועי" ואז נחטף תיקה - אולי כדי לטשטש את סיבת התקיפה האמיתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק