3 נדקרו בקטטה מחוץ למועדון

קטטה במועדון במודיעין הסתיימה בשלושה פצועים ובשני מעצרים. צעירים שניסו להיכנס למסיבה פרטית התעמתו עם המאבטח שסירב להכניס אותם וגררו אותו למגרש החניה. חבריו של המאבטח יצאו מהמועדון בניסיון להפריד – ונדקרו. המשטרה עצרה שני חשודים במעשה

דקירה במועדון. ארכיון (חדשות 2)

עוד מקרה של אלימות במועדונים: בשעות לפנות בוקר התקבל במשטרה דיווח על דקירה מחוץ למועדון בישפארו סנטר במודיעין. לפי הדיווח, קבוצת מבלים התעמתה עם המאבטח בכניסה, מאחר שלא אפשר להם להיכנס. לאחר מכן תקפה החבורה גם קבוצה של מבלים תושבי מודיעין שיצאו מהמועדון.

בסך הכל נדקרו שלושה מהמבלים, שניים מהם נפצעו באורח בינוני ואחד באורח קל. הפצועים פונו לאסף הרופא לקבלת טיפול. כוחות משטרה הוזעקו למקום וביצעו מעצר של שני חשודים בשנות ה-20 לחייהם תושבי גן יבנה. הם נלקחו לחקירה ולאחר מכן יובאו להארכת מעצר.

מפקד תחנת מודיעין רב פקד יורם ברינה אמר לחדשות 2 באינטרנט, כי במועדון התקיימה מסיבת יום הולדת לבנו של הבעלים של המועדון. המסיבה הייתה סגורה לחבריו של הבן ואנשים שלא הוזמנו לא הורשו להיכנס. בשלב מסוים, הגיעו למקום חמישה תושבי גן יבנה, חלקם ככל הנראה הגיעו כשהם שיכורים.

משלא הוכנסו למועדון, החלו הצעירים לריב עם המאבטחים ובשלב מסוים, משכו את אחד המאבטחים לכיוון החניון, ושם למעשה החלו לתקוף אותו. מבלים שהכירו את המאבטח יצאו מהמועדון על מנת לסייע לו. בשלב זה, נשלפו סכינים על ידי החבורה מגן יבנה, ושלושה מהמבלים שהגיעו לסייע למאבטח נדקרו.

המשטרה הגיעה למקום זמן קצר לאחר מכן וביצעה שני מעצרים. העצורים מוכרים למשטרה. אחד מהם הוא משוחרר על תנאי, שנעצר בשל עבירות אלימות בעבר. הם יובאו בהמשך היום בפני שופט לדיון בהארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק