מנהל אולם האירועים: כך לכדתי את החשוד בתקיפה מינית של הילדה בת ה-8

ילדה בת 8 שהגיעה עם הוריה לחתונה באולם אירועים בירושלים התלוננה כשחזרה מהשירותים שגבר ביצע בה מעשה מגונה. מנהל האולם סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי לאחר שהבחין במהומה הצליח להבין כי החשוד במעשה הוא אחד העובדים. "סגרתי אותו במשרד והזעקתי מהר את המשטרה", הוא משחזר

צעיר פלסטיני שעבד באולם אירועים בירושלים, נעצר בתחילת השבוע בחשד שתקף מינית ילדה בת שמונה בזמן חתונה. היום מספר בעל אולם האירועים לחדשות 2 באינטרנט על לכידת החשוד: "סגרתי אותו במשרד והזעקתי מהר את המשטרה".

מנהל אולם האירועים גדעון סעדו שיחזר את השתלשלות האירועים בערב התקיפה: "במהלך האירוע החלה מהומה, לאחר שהתגלה שאחד העובדים שמועסק רק כשבועיים ביצע בשירותים מעשה מגונה בילדה שהגיעה עם הוריה".

"הבנתי על פי תיאור האנשים במי מדובר וזימנתי אותו למשרד", מספר סעדו. "לא סיפרתי לו מדוע קראתי לו, ולאחר שנכנס סגרתי אותו במשרד והזעקתי את המשטרה", הוסיף.

לדבריו של סעדו, אמה של הילדה היתה היסטרית לאחר המקרה. "בו ברגע אמרתי להורים לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש בעצמם תלונה על המקרה", אומר סעדו. עוד ציין כי לאחר שנעצר החשוד הוא נראה מבולבל ואמר לשוטרים שהוא כלל לא מבין עברית.

החשוד הודה במעשים

הפלסטיני בן ה-20 החשוד בתקיפת הילדה הודה בביצוע המעשה. בית משפט השלום בירושלים האריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

הילדה הגיעה ביום שני האחרון עם הוריה לחתונה שהתקיימה באולם אירועים בשכונת תלפיות בעיר. היא ביקשה להתפנות לשירותים, וכשחזרה, סיפרה להוריה על גבר שהפשיט אותה בתא השירותים וביצע בה מעשים מגונים.

לאחר שנעצר החשוד התברר כי התקבל לעבודה באולם האירועים כשבועיים לפני המעשה, לאחר שהתחזה לאזרח ישראלי ואף הציג תעודת זהות כחולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק