בת 8 התלוננה: פלסטיני תקף אותי מינית בשירותים

חשד לתקיפה מינית נוספת של קטינה בירושלים: ילדה בת 8 התלוננה שהותקפה מינית במהלך אירוע משפחתי בשירותים של אולם אירועים בעיר. הוריה של הילדה הזעיקו את המשטרה שעצרה את החשוד. בחקירתו התברר כי הוא התקבל לעבודה במקום לפני כשבועיים באמצעות תעודת זהות מזויפת

השירותים בהם הותקפה הילדה (חדשות 2)

תקיפה מינית במהלך אירוע משפחתי: המשטרה עצרה פלסטיני בן 20 בחשד שתקף מינית ילדה בת שמונה בשירותים של אולם אירועים בירושלים. החשוד הודה במעשה ומעצרו הוארך עד תום ההליכים נגדו.

הילדה הגיעה ביום שני האחרון עם הוריה לחתונה שהתקיימה באולם אירועים בשכונת תלפיות בעיר. היא ביקשה להתפנות לשירותים, וכשחזרה, סיפרה להוריה על גבר שהפשיט אותה בתא השירותים וביצע בה מעשים מגונים. הוריה של הילדה זיהו את החשוד באמצעות תיאור שמסרה הילדה ומיהרו להזעיק את המשטרה.

ההורים עיכבו את החשוד בגופם עד להגעת השוטרים, שעצרו את הצעיר במקום והעבירו אותו לחקירה. בחקירתו התברר כי הוא התקבל לעבודה באולם האירועים כשבועיים לפני המעשה, לאחר שהתחזה לאזרח ישראלי ואף הציג תעודת זהות כחולה.

בדיון שנערך בבית משפט השלום בעיר בהארכת מעצרו, הודה החשוד במעשים המיוחסים לו. בית המשפט החליט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק