אסף אמדורסקי: איימו על חיי

הזמר והמלחין אסף אמדורסקי התלונן אמש במשטרה נגד שני אלמונים שהופיעו בפתח ביתו ודרשו ממנו אלפי שקלים תחת איומים. לדבריו, השניים ביקשו פיצוי לתיקון שריטה שאמדורסקי גרם לג'יפ השייך לאחד מהם. לאחר שנעצרו, טענו החשודים בחקירתם שלא איימו על הזמר, אלא דרשו לקבל פיצוי כספי לתיקון הנזק בלבד

תחת איום. אמדורסקי (חדשות 2)

חשד לאיומים על חייו של אסף אמדורסקי: הזמר והמלחין התלונן אמש במשטרה על שני אלמונים שאיימו על חייו וניסו לסחוט ממנו אלפי שקלים. לדבריו, השניים איימו עליו כיוון ששרט את הג'יפ שברשותם כשנסע עם אופניו בתל אביב.

אמדורסקי פנה אמש לתחנת המשטרה וסיפר ששני גברים בשנות ה-30 לחייהם, הופיעו בפתח ביתו וסיפרו לו שגרם לשריטה ברכב הג'יפ של אחד מהם, בעקבותיו הם נרדשו לבצע תיקון שעלה אלפי שקלים. הם דרשו לקבל כסף עבור התיקון תוך שהם מאיימים מה עלול לקרות במקרה שלא יקבלו את מבוקשם.

בעקבות התלונה, השניים נעצרו ונלקחו לחקירה, בסופה הוחלט לשחרר אותם לביתם בתנאים מגבילים. בנוסף הוצא נגדם צו הרחקה מביתו של אמדורסקי והם מנועים מליצור קשר עמו. בחקירתם התברר שאחד מהם הוא תושב הרצליה בשנות ה-30 לחייו.

לדברי השניים, הם הגיעו לביתו בבקשה לקבל את עלות תיקון הג'יפ שנגרם לטענתם על ידי אופניו, אך לא איימו עליו. לאחר שלא נענה לדרישתם, הם איימו בתביעה נגדו בבית המשפט לצורך קבלת פיצוי. 

רותי מרום המייצגת את אמדורסקי אמרה לחדשות 2 באינטרנט: "המשטרה עשתה את עבודתה, העניין מאחורינו. תודה על ההתעניינות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק