המאמן החשוד בתקיפה מינית: אבי פרץ

מעצרו של אבי פרץ, מאמן הכדורגל בן ה-40 החשוד כי תקף מינית וביצע מעשים מגונים בנער בן 16 שאותו אימן ב-3 השנים האחרונות, הוארך היום בבית המשפט ב-5 ימים. פרץ, מאמן ילדים ונערים בכדורגל בשנים האחרונות, מכחיש בחקירתו את המעשים המיוחסים לו, אך בידי המשטרה ראיות שקושרות אותו לחלק מהמעשים

 בית משפט השלום בקריות האריך היום את מעצרו של מאמן הכדורגל החשוד בתקיפה מינית ובמעשים מגונים של נערים אותם אימן, עד ליום ראשון הקרוב. בתוך כך התיר השופט לפרסום את שמו של החשוד - אבי פרץ, בן 40.

בהחלטתו ציין השופט כי יש ראיות לכאורה הקושרות את פרץ לביצוע העבירות המיוחסות לו. בנוסף, הותיר השופט על כנו את צו איסור הפרסום הנוגע לקבוצה שבה הועסק פרץ, מאחר שבפרשה מעורבים קטינים. מהמשטרה נמסר היום כי פרץ הועסק בעבר על ידי מועדון הכדורגל הפועל חיפה, אך העבירות המיוחסות לו לא נעשו בקבוצה זו.

פרץ נעצר אתמול בחשד שביצע מעשים מגונים ומעשי סדום באחד הילדים שאימן בשלוש השנים האחרונות, מאז היה בן 13. במשטרה החליטו לעצור את המאמן בעקבות תלונה של הנער ואמו, שהגיעו לתחנת משטרת זבולון.

לדברי הנער, כיום בן 16, התקיפה המינית חזרה על עצמה במספר הזדמנויות בהן עבר אימונים אישיים עם החשוד. בניגוד לגרסת הנער, פרץ מכחיש את המעשים המיוחסים לו, וטוען כי קיים קשר מקצועי בלבד עם הנער. בעקבות הראיות, נבדקת אפשרות שילדים נוספים שהיו בקשר עם המאמן נפלו קורבן למעשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק