חדרה: בת 16 זיהתה בקניון את הצעיר שהטריד אותה מינית

המשטרה עצרה צעיר בן 21 מחדרה בחשד שביצע לפני כחודש מעשים מגונים בנערה בת 16 תושבת העיר. החשוד נלכד לאחר שהנערה הסתובבה בקניון, זיהתה אותו והזעיקה את המשטרה. היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו

פלאש-בק מצמרר: נערה שהותקפה מינית על ידי צעיר בפתח בניין מגוריה, שנמלט לאחר מעשיו, זיהתה את הנער במהלך טיול שערכה בקניון. בעקבות תלונתה - הנער נעצר.

לפני כחודש הותקפה נערה בת 16 בפתח בניין מגוריה בחדרה, על ידי צעיר שעל פי החשד ביצע בה מעשה מגונה ונמלט מהמקום. אתמול, בזמן שטיילה בקניון בעיר זיהתה לפתע הנערה את החשוד - והובילה למעצרו. מחקירת המקרה עולה כי הנערה הותקפה מתחת לדירתה לפני כחודש, על ידי צעיר שלא הכירה. על פי החשד, הוא תפס אותה, ביצע בה מעשה מגונה ועזב במהירות את המקום.

הנערה הסתובבה אמש בקניון בחדרה כשלפתע הבחינה לדבריה בצעיר. לאחר מכן היא הזעיקה במהירות את המשטרה, שעצרה את החשוד, צעיר בן 21 תושב העיר. היום הוא יובא לדיון הארכת מעצר.

החשוד מכחיש את החשדות נגדו

סגן מפקד תחנת חדרה רפ"ק רמי רז, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "לפני כחודש הבחינה הצעירה כי בחור עוקב אחריה כשחזרה לביתה. בשלב מסויים הוא זינק עליה והחל לבצע בה מעשים מגונים".

לדברי רז, החשוד הניח לה רק לאחר ששמע את אחד השכנים פותח את דלת הכניסה, ומיהר להימלט מהמקום. "אתמול כשהיתה בקניון עם חברה, הנערה הבחינה לפתע בחשוד והזעיקה את השוטרים", אמר רז. עוד הוסיף כי החשוד מכחיש את החשדות המיוחסים לו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק