חשד: בת 25 מאשקלון התחזתה לאחות - והועסקה בבית החולים ברזילי

מנהלת המחלקה הכירורגית בבית החולים ברזילי באשקלון, התלוננה כי היא חושדת שאחת האחיות שעובדות תחתיה במחלקה - מעולם לא קיבלה רישיון לעסוק בתחום. כשעצרה המשטרה את קרינה חיימץ, בת 25 תושבת העיר, התברר שהיא למדה להיות אחות סיעודית דרך האינטרנט

זייפה תעודה והועסקה בברזילי, ארכיון (חדשות 2)

שם: קרינה חיימץ. עיסוק: אחות סיעודית. מקום ההסמכה: האינטרנט. כך התגלתה הונאה מסוכנת בדרום. יחידת ההונאה במשטרת המחוז הדרומי עצרה לפני יומיים את קרינה חיימץ, תושבת אשקלון בת 25, לאחר שעל פי החשד התחזתה לאחות והועסקה במחלקה הכירורגית של בית החולים ברזילי בעיר במשך חמשת החודשים האחרונים.

מי שהצליחה לגלות כי חיימץ זייפה את התעודה שלה היא מנהלת המחלקה, אצלה התעורר חשד כי חיימץ מעולם לא למדה את המקצוע. המנהלת בדקה אם אכן תעודתה מזויפת וגילתה ששמה לא מופיע ברשימת האחיות המוסמכות. לאחר מכן היא התלוננה עליה למשטרה. בחקירתה טענה חיימץ כי היא למדה את המקצוע באמצעות האינטרנט וקריאת ספרים.

חיימץ, שניסתה להתקבל קודם לכן לבית חולים תל השומר, הודתה בחקירתה כי בנוסף לזיוף התעודה היא השתמשה בכרטיסי אשראי גנובים ובאמצעותם ערכה קניות ומשיכות מזומנים בשווי של עשרות אלפי שקלים. פרקליטות מחוז הדרום צפויה להגיש נגדה כתב אישום.

תגובת בית החולים ברזילי: הגברת התקבלה לעבודה לניסיון ככוח עזר ולא כאחות ועבדה בפרק זמן של שלושה חודשים

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק