תיירת מאקוודור נחטפה למלון בת"א ואולצה לעבוד בזנות

צעירה שהגיעה לישראל לפני כיומיים נחטפה מנמל התעופה בן-גוריון, והובלה למלון בת"א שם שני גברים סרסרו אותה, אילצו אותה לקיים יחסים תמורת תשלום אותו שלשלו לכיסם. "נעצרו שני חשודים, אבל נהג המונית לא נעצר ואנחנו מציעים לו להסגיר את עצמו", אמרו במשטרה

חשד: הדיחו תיירת לזנות, אילוסטרציה (חדשות 2)

פרשה קשה של סחר בנשים ושידול לזנות נחשפה היום על ידי שוטרי היחידה המרכזית של מחוז ת"א. במרכז הפרשה, תיירת מאקוודור שהגיעה לארץ לפני כיומיים, עלתה על המונית הלא נכונה. משם, במקום להמשיך לקיבוץ בו רצתה להתנדב, היא נכלאה על פי החשד בידי שני גברים שאילצו אותה לקיים יחסי מין תמורת תשלום, אותו גרפו לכיסם.

"קיבלנו מידע על תיירת שמכריחים אותה לעבוד בזנות, ובעקבות המידע הזה עצרנו שני חשודים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק אדוארד פלינר. "הם החזיקו אותה בבית מלון בת"א ואיימו עליה שאסור לה לצאת מהמלון כי מסוכן בחוץ וישנם הרבה שודדים ואנסים. בשלב מסוים התחילו לסרסר בה והיא פשוט נפלה לידיים".

רפ"ק פלינר וסגנו פקד סלבה בס קראו לנהג המונית שהסיע אותה אל שני החשודים להסגיר את עצמו למשטרה. "אין לי ספק שנגיע אליו, אני מציע לו להגיע אלינו לפני שנפעל נגדו - עם כל המשמעויות בכך". שני החשודים הובאו לבית המשפט להארכת מעצרם, ויחידת התשאול בימ"ר ת"א תמשיך ותחקור את הפרשה המזעזעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק