הוארך מעצר החשודים באונס הקטינה בפנימייה בשרון

שלושת החשודים באונס הנערה בת ה-16 בפנימייה שבשרון טוענים בחקירתם כי לא ביצעו אונס, אלא הקטינה היא זו שיזמה את קיום יחסי המין. לעומת זאת, טוענת הקטינה כי ה-3 תקפו אותה נגד רצונה. היום הוארך מעצר החשודים ב-4 ימים ונחשפו פרטים נוספים על החשדות המיוחסים להם. גם הפעם מסתמן כי הכול החל בגלל אלכוהול

חשד: 3 נערים אנסו תלמידה בפנימייה. אילוס (חדשות 2)

בית משפט השלום בכפר סבא האריך היום בארבעה ימים את מעצרם של שלושת החשודים בני ה-17 וה-18 באונס ובביצוע מעשים מגונים בנערה בת 16 שלמדה יחד עמם בפנימייה באזור השרון. בדיון בבית המשפט טענו עורכי דינם של שני הקטינים שמעורבים בפרשה כי המעשים עם הנערה נעשו בהסכמה.

על פי החשד, אירע האונס במסיבת יום הולדתו ה-18 של החשוד השלישי. במהלך המסיבה, כך על פי החשד, עלו החשודים לאחד החדרים בבית, שם קיימו יחסי מין עם הנערה. לדברי החשודים, הנערה הייתה זו שיזמה את קיום יחסי המין, בעוד שהיא טוענת כי אלו תקפו אותה נגד רצונה.

הפרשה התגלתה לאחר שלהנהלת הפנימייה הגיע דיווח כי במסיבה היו משקאות אלכוהוליים למרות שהשתתפו בה קטינים. במהלך בירור נושא זה, התגלה מקרה האונס של הנערה, ואז העבירה הנהלת הפנימייה את הטיפול למשטרת כפר סבא.

מדובר בפנימייה יוקרתית במרכז הארץ שמאכלסת בין היתר גם נערים מחו"ל שנשלחו לישראל. קצין הנוער של משטרת כפר סבא מפקח יוני פינקלשטיין סיפר לחדשות 2 באינטרנט כ הפנימייה שיתפה פעולה עם החוקרים באופן מלא לאורך כל האירוע. "הם קשרו עצמם למעשים המיוחסים להם", סיפר אתמול לחדשות 2 באינטרנט רס"ר שלמה ג'ורנו, דובר מרחב שרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק