אשת היועמ"ש תיחקר על העובד הזר

מסתעפת פרשת העובד הזר בביתו של וינשטיין: היום מתברר כי רעייתו של היועץ המשפטי לממשלה צפוייה להיחקר בימים הקרובים ברשות האוכלוסין וההגירה, זאת בעקבות חשד להעסקת עובד זר ממוצא הודי בבית המשפחה בשנת 2009, לפני מינויו של וינשטיין לתפקיד. לא ברור אם גם היועמ"ש עצמו ייחקר

היועמ"ש וינשטיין (חדשות 2)

פרשת העובד הזר שנמצא בביתו של היועץ המשפטי יהודה וינשטיין עולה מדרגה: רשות האוכלוסין וההגירה צפויה לפתוח בחקירה נגד רעייתו של היועמ"ש בחשד להעסקת עובד זר בשנת 2009, טרם מינויו לתפקיד. טרם ידוע אם וינשטיין עצמו יזומן לחקירה. 

בעקבות הפרסום בדצמבר האחרון ב"הארץ" על החשד להעסקה הלא חוקית של עובד משק בית בביתו של וינשטיין, הודיע עוזרו של היועמ"ש עו"ד רז נזרי מספר ימים לאחר מכן כי הפרקליטות תבדוק את הסוגייה. "אכן הועסק בבית משפחת וינשטיין בעבר עובד ממוצא הודי", הודיע דובר משרד המשפטים.

"עבודתו של עובד זה הופסקה עוד בשנת 2009, בטרם מונה וינשטיין ליועץ המשפטי לממשלה. לפי בדיקתה של גברת וינשטיין בעת שקיבלה אותו לעבודה, העובד היה עובד חוקי השוהה בארץ כדין. מעבר לכך לא התבקש על-ידה אישור נוסף". בימים הקרובים, כאמור, צפויה רעייתו של וינשטיין להיחקר בפרשה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק