מי מנסה להרוג את מאיר בר מוחא?

העורך-דין מאיר בר-מוחא, הפך בשנים האחרונות לפרקליטם של הסלבריטאים: הוא טיפל בתיקי הגירושין של סיגל שחמון, מתי כספי, עופר לוי, טלי מורנו, מיכל ואסף אמדורסקי ומוני הראל מהפועל תל-אביב. אלא שעכשיו הוא עסוק בקרב שונה לגמרי. מישהו מנסה להרוג אותו

עורך הדין מאיר בר מוחא הוא מבכירי עורכי הדין בדיני משפחה. הוא טיפל בלא מעט תיקי גירושים של סלבריטאים. אבל באחרונה, הוא מככב גם במדורי הפלילים. פעם אחר פעם ניסו לפגוע בו, לתקוף אותו והשיא היה כאשר הוצמד מטען למכוניתו.

זו לא הייתה הפעם הראשונה שעו"ד בר-מוחא הותקף. לפני כמה שנים הותקף על ידי לקוח שלו. הלקוח בתחילה הקליט שיחה ביניהם ואז הגיע למשרדו ותקף אותו. הלקוח הודה בתקיפה, נשפט והורשע. אבל זה לא היה מקרה בודד. דלת ביתו נשרפה לפני חודש ואלמוני דקר אותו בישבן.

בר מוחא טוען שהוא אינו היחיד, אך עורכי דין אחרים לא מתלוננים, הם פשוט מסתתרים. "כל כך הרבה עורכי דין מסתתרים, מפחדים על שמם הטוב", אומר בר-מוחא. מאז ניסיון ההתנקשות, התקין בר-מוחא מצלמות בביתו והוא מסתובב עם שומר ראש צמוד. אך ייתכן וזה לא מספיק, בר מוחא בעצמו מודה שהוא ב"תהליכי מחשבה" לדבריו אודות פרישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק