תקיפה מינית בלב תחנת המשטרה

המקום הבטוח ביותר הפך למלכודת: אישה שהגיעה לתחנת המשטרה על מנת להתלונן על בן זוגה הותקפה, לפי כתב אישום שמוגש בימים אלו, על ידי חוקר שהיה במקום. הוא ביקש ממנה להצטרף אליו למכונית לנסיעה למקום מגוריו של בן הזוג. ברכב הוא נגע בה בכוח באזורים מוצנעים תוך שהוא לוחש לה: "את משגעת אותי" ומתעלם מהתנגדותה

תקיפה מינית בלב תחנת המשטרה (חדשות 2)

החוקר הרע: אישה שהגיעה כדי להגיש תלונה נגד בן זוגה בתחנת משטרת העמקים הותקפה, לפי החשד, על ידי לא אחר מהחוקר שגבה ממנה את התלונה. ליאור-אל חי מפרסם הבוקר כי המחלקה לחקירת שוטרים הגישה כתב אישום נגד החוקר, אברהם כליפה בן ה-55.

האישה הגיעה בחודש מאי השנה לתחנת המשטרה בבקשה להגיש תלונה נגד בן זוגה לחיים. החוקרת שהייתה אמורה לבות ממנה את התלונה נעדרה, והחוקר התנדב להחליפה. הוא ביקש ממנה שתראה לו היכן מתגורר בן זוגה והשניים יצאו מתחנת המשטרה.

האישה לחוקר: "תפסיק, אני לא יכולה יותר"

בצאתם מהתחנה אמר החוקר לאישה כי הוא מרגיש שהיא מסתירה ממנו דברים והציע כי ישבו לדבר בבית קפה. כשהגיעו למקום בו מתגורר בן זוגה של האישה, החל החוקר, לפי האישום, לבצע באישה מעשים מיניים. הוא ביקש ממנה לגעת בו, נשק אותו ואמר לה: "את פשוט משגעת אותי".

האישה נבהלה, הדפה אותו וביקשה שיתרחק, אך החוקר שב וחיבק אותה תוך שהוא אומר לה כי "את משגת אותו". לפי כתב האישום, החוקר המשיך לגעת בה במקומות מוצנעים תוך שהיא אומרת לו: "דיי כבר, חלאס, אני לא יכולה יותר, לא!".

החוקר מואשם כעת בעבירות של מעשה מגונה, הטרדה מינית, שימוש לרעה במשרתו, מרמה והפרת אמונים, הדחה בחקירה ושיבוש מהלכי משפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק