אוהדי הפועל ת"א צעקו במשחק: "אהובה תומר עולה באש"

חודשיים לאחר שנספתה אהובה תומר ז"ל בשריפה כרמל, יש מי שחושב שאפשר לצחוק על חשבונה של המפקדת שחרפה נפשה. במהלך משחק בין הפועל ת"א ועירוני קריית אתא צעקו אוהדים אדומים: "אש, אש, אש - אהובה תומר עולה באש". שניים מהם נעצרו בחשד לתקיפת שוטרים והפרת הסדר הציבורי. מפקד המחוז הצפוני: רואה בחומרה את המעשה

אהובה תומר ז"ל (חדשות 2)

שני אוהדי הפועל ת"א נעצרו אתמול לאחר שקראו קריאות גנאי חריפות נגד תת ניצב אהובה תומר ז"ל, שנספתה באסון השריפה בכרמל לפני כחודשיים כשניסתה לסייע בחילוץ אוטובוס הצוערים שנלכד באש.

במהלך ההתמודדות מול עירוני קריית אתא במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה בכדורגל לא הסתפקו האוהדים בשירי עידוד לקבוצתם ושניים מהם החלו בקריאות גנאי שכללו את הצעקות: "אש, אש, אש - אהובה תומר עולה באש". הם נעצרו בחשד לתקיפת שוטרים והפרת הסדר הציבורי.

ככל הנראה ביקשו השניים, בני 21 ו-23, להקניט את אוהדי עירוני קריית אתא, העיר בה גדלה מפקדת תחנת חיפה. מיד לאחר המשחק הם נעצרו, ובמשטרה מאוד לא אהבו את הדברים, זאת בלשון המעטה.

"קצינים ושוטרים הזדעזו"

"אני רואה בחומרה את המעשה", הדגיש מפקד המחוז הצפוני ניצב שמעון קורן, שהורה בנוסף לטיפול הפלילי גם להעביר את האירוע לטיפול להתאחדות הכדורגל.

"אנו מקווים ומצפים כי הנושא יטופל בחומרה רבה שהרי אהובה תומר ז"ל, כמו הקצינים הנוספים נספו וחרפו את נפשם במטרה לסיע ולהציל את חייהם של אחרים", הבהירו במחוז הצפוני והוסיפו כי הקצינים והשוטרים הזדעזעו לשמע הדברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק