חשד: אנס ושילם תמורת שתיקת צעירה

הותר לפרסום: תושב תל אביב בן 40 נעצר בחשד שאנס צעירה במשך 7 השנים האחרונות, מאז הייתה בת 11. על פי החשד, לאחר שמשפחתה גילתה את מעשי האונס שביצע לכאורה, פנה אליהם החשוד וביקש מהם לא לפנות למשטרה תמורת תשלום. למרות ששילם כ-200 אלף שקלים, החליטה הצעירה לשבור את שתיקתה ופנתה למשטרה

חשד: אנס ושילם תמורת שתיקתה. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד לפרשת התעללות מינית הותרה היום לפרסום עם חישפת מעצרו של יוסף פייזקוב, תושב תל אביב בן 40 שנעצר לפני כשבוע בעקבות תלונה של צעירה על אונס.

פייזקוב חשוד בשורה של מעשי אונס ומעשים מגונים שביצע על פי החשד בצעירה בת כ-20, מאז שהייתה בת 11. אך מלבד המעשים החמורים שמיוחסים לו, פייזקוב חשוד שקנה את שתיקתה של הנערה ב-200 אלף שקלים.

הפרשה התגלתה לפני כשבוע, לאחר שהצעירה בחרה לשבור את שתיקתה והתלוננה נגדו במשטרה. חקירה ראשונית של הפרשה העלתה שבני משפחתה של הנערה גילו על המעשים כבר לפני זמן רב, אך בחרו לא לפנות למשטרה לאחר שפייזקוב הציע להם תשלום.

לדברי סגן ניצב מירי פלד, קצינת חקירות במרחב יפתח, סמוך להעברת הכספים, הציבו בני משפחתה של הנערה תנאים נוספים, בהם הבטחה מצדו לשמור מרחק מהמשפחה. "הצעירה הרגישה שבכך הוא ניצח, והחליטה להתלונן נגדו למרות התשלום", אמרה לחדשות 2 באינטרנט.

החקירה התנהלה במהלך השבוע האחרון תחת צו איסור פרסום, אולם כעת עם פרסומה, המשטרה בודקת חשד למקרים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק