חשד: רמי אמירה חוסל לאור יום בראשל"צ

העבריין הבכיר רמי אמירה נורה למוות מרכב חולף שנסע ברחוב משה דיין פינת התקומה בעיר. באחד מניסיונות החיסול הקודמים נהרגה מרגריטה לאוטין בחוף הים בבת ים. כוחות משטרה עורכים סריקות אחר היורה שנמלט

חיסול חשבונות בעולם התחתון? רמי אמירה, עבריין בכיר כבן 40, נורה הבוקר למוות בידי אלמוני ברחוב משה דיין בראשון לציון. עדי ראייה דיווחו שאמירה היה רכוב על אופנוע, ונורה מרכב שחלף לידו ונמלט מהמקום. אישה שעמדה סמוך למקום הירי נפצעה קל כתוצאה מרסיסים שהתעופפו לעברה.

במשטרה החלו בחקירת האירוע, וההערכה הראשונית היא שמדובר בחיסול חשבונות בעולם התחתון, לאחר שהתברר שהנרצח מוכר היטב למשטרה. במקביל לחקירה בזירת האירוע, נערכות סריקות אחר היורה שנמלט, ובשלב זה עדיין לא ברור האם היה לבדו ברכב. המשטרה עיכבה שני אנשים שנכחו בזירה לצורך תשאול.

סגן ניצב אלון אריה, מפקד תחנת משטרת ראשון לציון סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי אמירה נורה בפלג גופו העליון. "זהו שלב נוסף במלחמה בין העבריינים. בוצעו סריקות ועוכבו לחקירה מספר אנשים שיוכלו למסור עדות על מה שהתרחש בזירה. החקירה הועברה ליחידה המרכזית של מחוז מרכז".

הנרצח: היה יעד החיסול באירוע בו נרצחה מרגריטה לאוטין ז"ל

"אישה שישבה ברכבה סמוך למקום הירי נפצעה מהתנפצות הזגוגית ברכב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי מדמוני, מתנדב של זק"א שהגיע למקום האירוע. הוא הוסיף כי הכדורים נורו לעבר פלג גופו העליון. כתוצאה מהירי נוצר עומס תנועה ברחוב משה דיין.

שמו של אמירה נקשר בפרשת הרצח של מרגריטה לאוטין ז"ל, שנרצחה לעיני ילדיה ובעלה בחוף הים "טובאגו" בבת ים לפני כשנתיים, כמי שהיה היעד לחיסול. רונן בן עדי הורשע ברצח לאוטין בחוף הים בבת ים ונידון למאסר עולם. על שמעון סבח שסייע לרצח נגזרו שבע שנות מאסר.

סבח ובן-עדי קשר לרצוח את העבריינים רמי אמירה ומוטי חסין בחוף הים "טובאגו" בבת-ים. השניים הגיעו לחוף, שם במסעדה ישבה חבורה של אנשים שכללה את אמירה וחסין. באותה העת בילתה לאוטין על חוף הים ביחד עם בעלה אלכס ושני ילדיהם. בן-עדי וסבח הגיעו לחוף כשהם חמושים באקדחים.

הם החלו לירות לעבר החבורה במטרה לרצוח בכוונה תחילה את רמי אמירה, את מוטי חסין ואולי אף חברים נוספים בחבורה. אחד הכדורים פגע בלאוטין, שניסתה להתקרב לבתה כדי להתחבא יחד עימה מהיריות. הקליע חדר דרך בית החזה והבטן שלה, גרם נזק חמור ללבה ולכבד וגרם למותה.

אלכס לאוטין, בעלה של מרגריטה, אמר היום בריאיון לערוץ החדשות: "קשה מאוד לשמוע על אזלת היד של המשטרה שלא מצליחה להתגבר על המקרים האלה, וגורמת לכך שהגורמים העבריינים יסיימו לבד את העניינים בינהם. זה לא שהם לא יודעים מי שלח את המתנקשים שרצחו את אשתי. חלקם עודם מסתובבים חופשי ועצוב שזה המצב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק