רופא חשוד שסימם וסייע לחטוף צעירה

פסיכיאטר שנחת הבוקר מרוסיה נעצר על ידי המשטרה בנתב"ג בחשד שהיה מעורב בפרשה בה ניסו הורים מבריטניה לחטוף את בתם מבני ברק. ע"פ החשד, ההורים נעלו את בתם ברכב והסיעו אותה למרפאתו - שם הזריק לה חומרים מטשטשים

חשוד שסימם את הצעירה. אילוסטרציה (רויטרס)

פסיכיאטר בן 50 שנחת הבוקר בנתב"ג בטיסה מרוסיה, נעצר על ידי המשטרה בחשד שהוא הרופא שסייע לזוג הורים לסמם ולחטוף את בתם מבני ברק לבריטניה, בחודש נובמבר השנה.

הרופא חשוד גם בהשגת הסמים המטשטשים וגם בכך שהזריק אותם בעצמו לגופה של בת ה-21.

בסוף נובמבר הוגש בבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד זוג ההורים מבריטניה. בכתב האישום נגד ההורים מפורטות שני ניסיונות חטיפה של בתם, שעזבה את בריטניה ועברה התגורר בירושלים. על פי כתב האישום, בני הזוג פגשו את בתם במסעדה בבני ברק ושם החליטו לנסות ולכפות על בתם לחזור לארץ.

נעלו את הדלתות והסיעו אותה למרפאה

ביום שלאחר מכן הם אספו את הבת עם רכב, נעלו את הדלתות ולא נתנו לה לצאת. בשלב מסוים השקו אותה במשקה קולה, אשר בו היה מהול ככל הנראה סם. אחר כך הובילה אותה הוריה למרפאה שם, על פי כתב האישום, הזריק לה הרופא זריקות שגרמו לה לאבד את הכרתה.

על פי כתב האישום, כשהכרתה מעורפלת הובילו בני הזוג את בתם על כיסא גלגלים לטיסה שיצאה מנתב"ג. רק בזכות משפחה המקורבת לבת שדיווחה למשטרה על החשד כי היא נחטפה, אותרה הצעירה על המטוס והורדה לפני שהמטוס המריא.

בני הזוג מואשמים בין היתר בניסיון חטיפה, קשירת קשר לפשע, חטיפה, כליאת שווא, ניסיון הוצאה אל מעבר לגבולות המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק