שוב: שלום דומרני עוכב לחקירה

המשטרה ממשיכה במעצרים של עבריינים בכירים: הבוקר - שוב - עוכב לחקירה שלום דומרני, בחשד שסחט באיומים בעל מגרש מכוניות באזור המרכז. סנגוריו של דומרני, עורכי הדין משה שרמן ודוד יפתח, טוענים כי המשטרה מטרידה ועוצרת אותו ללא סיבה

רק לפני כמה ימים הוא שוחרר ממעצר בחשד לניסיון התנקשות באיש העולם התחתון פרנסואה אבוטבול, והיום הוא שוב נחקר - הפעם בחשד לסחיטה באיומים. היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) עיכבה הבוקר לחקירה את העבריין שלום דומרני בחשד שסחט בעלים של מגרש מכוניות באזור המרכז.

עורכי הדין משה שרמן ודוד יפתח, המייצגים את דומרני, טוענים מצדם כי המשטרה ממשיכה להטריד את מרשם, ולעצור אותו ללא סיבה. "לא ייתכן שבתי המשפט ישתפו פעולה עם המשטרה, וימשיכו את מעצרי השווא הללו, שמתבססים רק על מודיעין מפוקפק ולא על ראיות", אמר עורך הדין שרמן לחדשות 2 באינטרנט.

בשבוע שעבר: נחשד שתיכנן להתנקש באבוטבול 

"מעצר שווא". עו"ד משה שרמן (חדשות 2)
דומרני הועבר למשרדי היאל"כ, שם הוא צפוי להיחקר בשעות הקרובות, ולאחר מכן יוחלט האם לשחררו.

ביום רביעי האחרון שוחרר דומרני יחד עם העבריין ריקו שירזי ממעצר בתנאים מגבילים, ובית המשפט הטיל עליהם איסור לצאת ממושב עוצם בסמוך לאשקלון במשך חמישה ימים. השניים חשודים כי תכננו לפגוע בפרנסואה אבוטבול - והוא עצמו נעצר באותו יום על ידי המשטרה בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע, כשככל הנראה ניסה לחסל את שירזי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק