3 נערים מירושלים חשודים באונס בת כיתתם

חשד למקרה אונס מזעזע נוסף של בני נוער: 3 נערים בני 14-15 נעצרו בחשד שאנסו בת כיתתם. השלושה חשודים כי צילמו את הנערה ואיימו עליה כי אם לא תתמסר להם – יפיצו תמונותיה בבית הספר

הנערה נאנסה ונסחטה (חדשות 2)

עוד פרשת התעללות מינית מזעזעת בבית הספר נחשפת הבוקר. חוקרי מרחב מוריה עצרו אתמול לחקירה שלושה נערים בני 14-15, בחשד למעשה אונס ומעשה סדום בנערה בת כיתתם.

בשיחה שקיימה הנערה עם יועצת בית הספר בו היא לומדת בירושלים, סיפרה כי במהלך השנה שעברה הנערים הכריחו אותה מספר פעמים לקיים עימם יחסי מין בכוח.

במהלך המעשים צילמו הנערים את הנערה, ובהמשך איימו עליה כי אם לא תתמסר להם שוב – יפיצו את תמונותיה בבית הספר. השלושה יובאו הבוקר להארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

בת 13 ניצלה מאונס בנמל יפו

לפני יומיים ניצלה ילדה בת 13 בלבד מאונס בנמל יפו, לאחר שהחלה לזעוק לעזרה ודייגים שהיו בקרבת מקום באו לעזרתה ותפסו את הגבר שתקף אותה.

האירוע החמור התרחש שלשום סמוך לשעה 16:30 בקרבת נמל יפו. ילדה בת 13 הייתה בדרך לביתה מפעולה בצופים, כשלפתע התנפל עליה גבר זר, תפס בבגדיה וניסה לגרור אותה לסמטה חשוכה בקרבת מקום.

אלא שהנערה לא איבדה את עשתונותיה. היא החלה להיאבק בתוקף ולזעוק לעזרה. דייגים שהיו בקרבת מקום שמעו את הצרחות, מיהרו למקום והבריחו את התוקף. כמה מן הדייגים אף דלקו אחר הגבר שהחל לברוח, וכעבור זמן קצר הצליחו לתפוס אותו.

שוטרי מרחב יפתח שהוזעקו למקום עצרו את החשוד, בעל אזרחות סודנית, ולקחו אותו לחקירה בחשד לניסיון למעשה מגונה. הילדה עצמה לא נזקקה לטיפול רפואי, ולאחר תחקור קצר במקום שוחררה לביתה.

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק