בת 13 ניצלה מאונס בנמל יפו

ילדה שהייתה בדרך הביתה מפעולה בצופים הותקפה על ידי אזרח סודני שניסה לגרור אותה לסמטה חשוכה. בת ה-13 לא איבדה עשתונות, נאבקה בו וזעקה לעזרה. דייגים שהיו בקרבת מקום שמעו את הצעקות, רדפו אחר התוקף שנמלט בינתיים - ולכדו אותו. שוטרים שהוזעקו למקום עצרו את החשוד, הילדה עצמה לא נפגעה ושוחררה לביתה

בת 13 ניצלה מאונס. אילוסטרציה (חדשות 2)

ילדה בת 13 בלבד ניצלה אחר הצהריים מאונס בנמל יפו, לאחר שהחלה לזעוק לעזרה ודייגים שהיו בקרבת מקום באו לעזרתה ותפסו את הגבר שתקף אותה.

האירוע החמור התרחש היום סמוך לשעה 16:30 בקרבת נמל יפו. ילדה בת 13 הייתה בדרך לביתה מפעולה בצופים, כשלפתע התנפל עליה גבר זר, תפס בבגדיה וניסה לגרור אותה לסמטה חשוכה בקרבת מקום.

אלא שבת ה-13 לא איבדה את עשתונותיה. היא החלה להיאבק בתוקף ולזעוק לעזרה. דייגים שהיו בקרבת מקום שמעו את הצרחות, מיהרו למקום והבריחו את התוקף. כמה מן הדייגים אף דלקו אחר הגבר שהחל לברוח, וכעבור זמן קצר הצליחו לתפוס אותו.

שוטרי מרחב יפתח שהוזעקו למקום עצרו את החשוד, בעל אזרחות סודנית, ולקחו אותו לחקירה בחשד לניסיון למעשה מגונה. מחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט. הילדה עצמה לא נזקקה לטיפול רפואי, ולאחר תחקור קצר במקום שוחררה לביתה.

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק