איומים על התובע בהסגרת האברג'ילים

עו"ד מרום, שהיה בצוות התביעה נגד הנשיא לשעבר קצב ובצוות הסגרת האחים אברג'יל לארה"ב קיבל מכתב איומים על חייו. בעקבות זאת רכבו נבדק הבוקר מחשש למטען - שלא נמצא. נבדקת אפשרות להצמיד לו מאבטח

בהלה בקריית אונו הבוקר:  עו"ד נסים מרום, חבר בצוות התביעה של הנשיא לשעבר משה קצב ומי שהביא להסגרת האחים אברג'יל לארה"ב קיבל מכתב איומים ובעקבותיו היה חשש כי הוצמד לרכבו מטען.

בעקבות תלונתו של עו"ד מרום על מכתב האיומים, הגיעו חבלנים רבים לרחוב לוס אנג'לס בקריית אונו, ופינו את התושבים. לאחר בדיקת הרכב לא נמצא מטען, והיחידה הארצית לחקירות בינלאומיות ממשיכה לחקור את האיומים על עורך הדין.

אתמול: מטען ברכב בבני ברק

מטען חבלה אותר אתמול בשעות הצהריים, כשהוא מוצמד לרכב ברחוב בר כוכבא בבני ברק. חבלנים של המשטרה הגיעו למקום בעקבות דיווח של עובר אורח שזיהה את המטען, ולאחר כשעה וחצי הצליחו לנטרל אותו - ללא נפגעים.

מהחקירה עולה כי אליהו חסיד, מתמחה במשרד עורכי הדין של עו"ד מאיר בר-מוחא, הוא זה ששכר את הרכב, ג'יפ מסוג "גרנד צ'ירוקי". עוד עלה מהחקירה כי עובר אורח זיהה את מטען הצינור מוצמד לרכב בזמן נסיעה, וסימן לנהג לעצור. גם המתמחה וגם עובר האורח שזיהה את המטען נלקחו לתת עדות במשטרה.

באירוע לא היו נפגעים ונסיבותיו נבדקות כעת. לא ברור מי היה היעד לפגיעה של מניחי המטען - אותו מתמחה ששכר את הרכב או המעסיק שלו, עו"ד בר-מוחא. האזור כולו נחסם לתנועת כלי רכב, ולאחר נטרול המטען נפתח מחדש. 

בהכנת הידיעה השתתף אבי בן-שמחון

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק