מטען חבלה התגלה ברכב שכור בבני ברק

רק באורח נס, כנראה, לא נפגע היום איש ממטען חבלה שהוצמד לרכב שכור בבני ברק. חבלני משטרה הוזעקו למקום ונטרלו את המטען. שוכר הרכב הוא אליהו חסיד, מתמחה במשרד עורכי הדין של עו"ד מאיר בר-מוחא. המתמחה ועובר האורח שגילה את המטען נלקחו למתן עדות במשטרה. נסיבות האירוע נחקרות כעת

העולם התחתון מכה בבני ברק? מטען חבלה אותר בשעות הצהריים, כשהוא מוצמד לרכב ברחוב בר כוכבא בבני ברק. חבלנים של המשטרה הגיעו למקום בעקבות דיווח של עובר אורח שזיהה את המטען, ולאחר כשעה וחצי הצליחו לנטרל אותו - ללא נפגעים.

מהחקירה הראשונית עולה כי אליהו חסיד, מתמחה במשרד עורכי הדין של עו"ד מאיר בר-מוחא, הוא זה ששכר את הרכב, ג'יפ מסוג "גרנד צ'ירוקי". עוד עלה מהחקירה כי עובר אורח זיהה את מטען הצינור מוצמד לרכב בזמן נסיעה, וסימן לנהג לעצור. גם המתמחה וגם עובר האורח שזיהה את המטען נלקחו לתת עדות במשטרה.

באירוע לא היו נפגעים ונסיבותיו נבדקות כעת. לא ברור מי היה היעד לפגיעה של מניחי המטען - אותו מתמחה ששכר את הרכב או המעסיק שלו, עו"ד בר-מוחא. האזור כולו נחסם לתנועת כלי רכב, ולאחר נטרול המטען נפתח מחדש. 

לפני שבועיים: ניסיון חיסול בכפר הירוק

ב-10 בינואר אירע פיצוץ עז בתוך ג'יפ מסוג פולקסווגן, במחלף הכפר הירוק סמוך לרמת השרון. נהג הג'יפ ובנו שנסעו ברכב נפצעו באורח בינוני וקל. רוכב אופנוע ונהג משאית שעברו במקום, נהדפו מעוצמת הפיצוץ ונפצעו באורח קל.

נהג המכונית, קבלן מוכר מרעננה, הסתבך בעקבות חובות כבדים בשוק האפור. "רוכב האופנוע נפצע כתוצאה מההדף", סיפר לחדשות 2 פרמדיק שהגיע למקום. "האב ובנו פונו מהמקום כשהם בהכרה, אך הם היו המומים ולא מסרו שום מידע על מה שקרה".

בהכנת הידיעה השתתף אבי בן-שמחון

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק