תייר נתפס בנתב"ג עם 40 קונדומי קוקאין

מעצר מפתיע בנתב"ג: אזרח מפרו נעצר הלילה בשדה התעופה לאחר שעל פי החשד ניסה להבריח ארצה כמות גדולה של קוקאין. בחקירתו הודה הפרואני כי בנוסף לסם שנמצא במזוודה אותה הביא, הוא בלע טרם הטיסה ארצה 40 קונדומי קוקאין. הוא פלט אותם בבית החולים תחת פיקוח רפואי ומשם הובא לבית המשפט. מעצרו הוארך ביממה

הברחת קוקאין נוזלי בתוך קונדומים. צילום (חדשות 2)

סמים בשחקים: אזרח פרואני בן 26 נעצר הלילה על ידי שוטרי יחידת 747 של המשטרה, בחשד כי הוא משמש כבלדר סמים. בחיפוש שנערך בכליו נמצאו שני קילוגרמים של קוקאין נוזלי שהוסלק בתוך בגדים, והוא נלקח מיד לחקירה במפלג הסמים של משטרת ת"א.

במהלך החקירה הודה החשוד כי ניסה להבריח את הסמים ארצה, וסיפר לחוקרים כי הוא נושא בגופו 40 קונדומים נוספים ובהם קוקאין נוזלי. החשוד הועבר תחת פיקוח רפואי לבית החולים איכילוב בת"א, שם פלט מגופו את הקונדומים ובתוכם קילוגרם נוסף של סם. בית משפט השלום בת"א קיבל את בקשת המשטרה והאריך ביממה נוספת את מעצרו.

באירוע אחר נתפסו חבילות שהכילו קוקאין מסין, שהיה אמור לעבור במשלוחי דואר לבת ים. המשטרה עצרה שלושה גברים בגילאי 25-30, בחשד למעורבות בניסיון ההברחה. בחיפוש באחד מבתי החשודים נתפס סכום כסף גדול ויהלומים. המשטרה תבקש להאריך את מעצרם של השלושה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק