אבוטבול: דומרני ושירזי חברים שלי, אני לא מפחד מאף אחד

האם כמה מראשי ארגוני הפשע התארגנו לחסל את ראש משפחת הפשע פרנסואה אבוטבול? במשטרה לפחות סבורים שכן, ולכן עצרו את ריקו שירזי, שלום דומרני ושני עבריינים נוספים בחשד שעמדו מאחורי התכנון. אבוטבול עצמו אומר: הם חברים שלי, ואף אחד לא ימנע ממני לחזור לעסקיי. האזינו לריאיון הבלעדי

פרנסואה אבוטבול השתחרר רק לפני חודש מהכלא. במשטרה כבר התקבל מידע על התארגנות לחסל אותו, אבל הוא טוען, כי החשודים, ריקו שירזי, שלום דומרני ושני עבריינים נוספים לא יעזו לעשות לו דבר כזה.

"הם חברים שלי", אומר אבוטבול בריאיון בלעדי לחדשות 2, "אני חבר של כולם - אין לי בעיה עם אף אחד". אבל ביאחב"ל סבורים אחרת. לחוקרים הגיע מידע שעל פיו בשבוע שעבר התקיימה פגישה במסעדה בנתניה בה השתתפו שירזי, דומרני, והעבריין עיזאת חמד מיפו. שם, טוענים החוקרים, סוכם העניין.

מי שמאמין לא מפחד

על פי הידוע, אבוטבול חבר אחרי שחרורו ממאסר לאנשי ארגון הפשע של משפחת ג'רשי ולחמד. הם התכוונו לשקם את אימפריית העסקים והפשע של משפחת אבוטבול בנתניה ובסביבה. מנגד התארגנו העבריינים הבכירים דומרני, שירזי ומשפחות קראג'ה וחרירי, שהחליטו, כך על פי חשד, לסכל את שובו של אבוטבול. אותו זה לא מרשים.

"אני לא פוחד מאף אחד", הוא מכריז. "אני בנתניה הייתי השבוע פעמיים ואני אסתובב איפה שאני רוצה בכל זמן נתון. עושה עסקים".

אבוטבול לא רק שאינו נרתע, אלא גם נחלץ לסייע לחברים בעת צרה. "אני מוכן לשלוח עורך דין לשלום דומרני, לריקו ולעיזאת חמד", הוא מבהיר, "אני לא יודע אם יש להם בעיה של מזומנים, אם צריכים - בכיף". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק