הרצח ברמלה: המשטרה עצרה חשוד

המשטרה עצרה הבוקר תושב העיר רמלה בן 24, בחשד שרצח אתמול את אלאא ואיל דאהר תושבת חיפה בת 19, עימה ככל הנראה היה בקשר. היא נורתה למוות אמש, שעה שנסעה במונית במרכז העיר ופונתה לביה"ח אסף הרופא במצב אנוש, שם נקבע מותה. בצהריים הוארך מעצרו של החשוד ב-4 ימים

משטרת רמלה עצרה הבוקר תושב העיר, בן 24, בחשד שרצח אמש את אלאא ואיל דאהר, תושבת חיפה בת 19 בעת שהייתה במונית. החשוד ככל הנראה עקב אחרי המונית על מנת לבצע את המעשה. בית משפט השלום בפתח תקווה האריך בשעות הצהריים את מעצרו בארבעה ימים.

עוד עולה מחקירת המקרה כי בין החשוד לדאהר הייתה היכרות מוקדמת, והם ככל הנראה היום במערכת יחסים. על פי החשד הם היו ביחד בזמן שקדם לרצח.

נורתה מטווח קצר

מחקירה ראשונית עולה כי דאהר, תושבת חיפה, שלא היתה מוכרת למשטרה, למדה רפואת שיניים במולדובה, ושהתה בחופשת מולדת בישראל. מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה הייתה בקשר עם החשוד ברצח.

אמש, נורתה הצעירה במונית במרכז העיר, ומתה זמן קצר לאחר מכן בבית החולים. נהג המונית שהסיע את הצעירה, ככל הנראה תושבת חיפה, פינה אותה למוקד האמבולנסים בעיר - ומשם היא פונתה לבית החולים אסף הרופא. החשוד ברצח נמלטו מזירת האירוע, והמשטרה ערכה סריקות מאז על מנת לאתר אותו.

מפכ"ל המשטרה רב ניצב דודי כהן הגיע למקום הרצח ושמע סקירה על מה שאירע בזירה. "עדיין מוקדם לומר מה המניע לרצח, אנחנו בודקים את כל הכיוונים", אמר סגן ניצב שמוליק רוזנטל, מפקד תחנת רמלה לחדשות 2 באינטרנט.

"כיווני החקירה רבים"

"האירוע התרחש בסביבות השעה 20:20, כאשר בת ה-19 נסעה במונית וככל הנראה כשהמונית עמדה ברמזור התקרבו אל הרכב אלמונים וביצעו ירי לעברה", הוסיף שמוליק רוזנטל, מפקד תחנת רמלה. "החקירה הועברה לימ"ר מרכז. אנחנו מנסים לברר את זהותה של הצעירה. כיווני החקירה רבים".

בחודש אוקטובר בשנה שעברה אירעו סדרת מקרי רצח בלוד, בהם נרצחו גם מספר נשים. בעקבות מעשי הרצח, הורה ראש הממשלה לתגבר את נוכחות המשטרה בעיר ומאז לא נרשמו אירועים אלימים חריגים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק