"נורתה מטווח קצר - היורה נמלט"

רצח ברמלה: תושבת חיפה בת 19 נורתה למוות, שעה שנסעה במונית במרכז העיר. היא פונתה לביה"ח אסף הרופא במצב אנוש, שם נקבע מותה לאחר זמן קצר. מפכ"ל המשטרה הגיע לזירה, שם נערכים חיפושים אחר היורה שנמלט

חשד למעשה רצח ברמלה: צעירה בת 19 נורתה הערב במונית במרכז העיר, ומתה זמן קצר לאחר מכן בבית החולים. במשטרה בודקים כעת את נסיבות האירוע.

נהג המונית שהסיע את הצעירה, ככל הנראה תושבת חיפה, פינה אותה למוקד האמבולנסים בעיר - ומשם היא פונתה לבית החולים אסף הרופא. החשודים ברצח נמלטו מזירת האירוע, והמשטרה מנהלת סריקות על מנת לאתרם.

מפכ"ל המשטרה רב ניצב דודי כהן הגיע למקום הרצח ושמע סקירה על מה שאירע בזירה. "עדיין מוקדם לומר מה המניע לרצח, אנחנו בודקים את כל הכיוונים", אמר סגן ניצב שמוליק רוזנטל, מפקד תחנת רמלה לחדשות 2 באינטרנט.

"כיווני החקירה רבים"

"האירוע התרחש בסביבות השעה 20:20, כאשר בת ה-19 נסעה במונית וככל הנראה כשהמונית עמדה ברמזור התקרבו אל הרכב אלמונים וביצעו ירי לעברה", הוסיף שמוליק רוזנטל, מפקד תחנת רמלה. "החקירה הועברה לימ"ר מרכז. אנחנו מנסים לברר את זהותה של הצעירה. כיווני החקירה רבים".

בחודש אוקטובר בשנה שעברה אירעו סדרת מקרי רצח בלוד, בהם נרצחו גם מספר נשים. בעקבות מעשי הרצח, הורה ראש הממשלה לתגבר את נוכחות המשטרה בעיר ומאז לא נרשמו אירועים אלימים חריגים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק