ביים חטיפתו וביקש כופר מהוריו

תושב בת ים, בן 39, טען כי במשך חודשיים תמימים הוחזק באיומים בדירת מסתור בראשון לציון. המשטרה עצרה שני חשודים בחטיפה, שביקשו לכאורה, כופר ממשפחתו, אך כעת מתברר כי הבן שהסתבך עם השוק האפור ביים את חטיפתו כדי להוציא כסף מהוריו

נחטף והוחזק באיומים. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה חושדת כי תושב בת ים בן ה-39 ששוחרר, לכאורה, לפני עשרה ימים מדירה בראשון לציון, בה הוחזק לטענתו בכפייה במשך חודשיים, בדה את חטיפתו כדי להשיג כסף מהוריו.

מחקירת הנחטף עלה כי הוריו כבר חילצו אותו בעבר מחובות בשוק האפור, כך דווח הבוקר ב"ישראל היום". ככל הנראה, הבן שהסתבך שוב בחובות פנה לעזרת הוריו, אך שאלו סרבו לתת לו כסף, הוא ביים את חטיפתו כדי שייפתחו את ארנקם.

ההורים "סיבכו" את העניינים כאשר הזעיקו את המשטרה, אז חולץ בנם מהדירה. שני החשודים בחטיפה מכחישים כל קשר למעזה, וטוענים כי למתלונן היה מפתח של הדירה ופלאפון. בית המשפט שחרר את השניים לביתם. הבן, ממשיך לדבוק בגרסתו כי נחטף.

"הם כפתו אותו נפשית באיומים"

ב-10 בינואר עצרה המשטרה שני גברים מהמרכז, תושב בת ים בן 23 ותושב ראשון לציון בן 51, החשודים בעבירות של סחיטה באיומים, חטיפה ותקיפה. על פי החשד, השניים חטפו וכלאו את תושב בת ים בן 39, שלטענתם חייב להם ולאחרים מאות אלפי שקלים.

על פי החשד, במשך חודשיים החזיקו החשודים את החטוף בדירת מסתור בראשון לציון. במהלך תקופה זו הוא הותקף מספר פעמים וכן הועברו מסרים מאיימים למשפחתו, על מנת שיסגרו את החוב.  בני משפחתו והגישו תלונה במשטרה.

רב פקד אילן מידן, ראש מחלק חקירות במרחב איילון של המשטרה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "שני החשודים קשורים למשפחת פשע מהמרכז. הם סחטו אותו על בסיס הלוואות שהוא לקח בשוק האפור ולא הצליח להחזיר. הם כפתו אותו נפשית באיומים והבהירו לו שעדיף לו לא לעזוב את המקום".

במשטרה הוסיפו כי במהלך החודשיים הללו, ה"חטוף" יצר קשר עם המשפחה שלו, שניסתה להשיג את הכסף הדרוש לשחרורו. על פי החשד, את החוב הוא צבר בהימורים ובניסיון להקים עסק - שנכשל.
בלשי מרחב איילון הגיעו לדירה בראשון לציון, שם מצאו את החטוף יחד עם החשודים במעשה. השניים נעצרו במקום, והחטוף שוחרר לביתו ללא פגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק