צפו: מרססים 180 קליעים לעבר בית משפחה

משפחת אבו סלים מאום אל-פחם נתונה מזה מספר חודשים לאיומים והתנכלויות מצד גורמים עבריינים. בסרטון האבטחה שנחשף נראים שני עבריינים יורים 180 קליעים לעבר בית המשפחה, ולאחר מכן מצמידים שני מטענים רבי עוצמה: הראשון למכונית והשני למכולת המשפחתית

התמונות שמוצגות כאן, מראות באופן קיצוני כיצד סוגרים חשבונות באום אל-פחם. באחד הלילות לפני מספר חודשים, ירדו שני רעולי פנים מרכב מסוג "הונדה" וירו כמות אדירה של כ-180 קליעים לעבר מכוניתם וביתם של משפחת אבו סלים, שעומדת בפני ניסיונות סחיטה לא מעטים בחודשים האחרונים. ואם ירי מאסיבי זה לא הספיק, לפני שנמלטו, היורים שמו מטען מאולתר מתחת לאחת המכוניות - שהתפוצצה ועלתה באש.

"שמענו יריות ופיצוצים", מספר אב המשפחה, אחמד אבו סלים. "אני בטוח שזה חיסול חשבונות, אני הבן שלי וכל המשפחה היינו בדירה", הוסיף אבו סלים שגם העסק המשפחתי שבבעלותו נפגע ממטען רב העוצמה.

הבן התאבד בגלל מעשי האלימות?

בתו סאוסן, סיפרה כי לא מדובר בניסיונות סחיטה אלא במעשי אלימות מכוונים המופעלים נגד המשפחה.
"הם פועלים ישר ולעניין, יורים וזהו. אין פה ניסיונות סחיטה אחרת הייתה לנו כתובת לאן לפנות או לנהל משא ומתן". במשפחה עדיין תוהים אם הבן עאדל, שהתאבד לפני מספר חודשים, קשור למעשי האלימות כנגד בני המשפחה.

במשטרה מסרו כי אכן התקבלו מספר תלונות של בני המשפחה, וכל המקרים שצוינו בכתבה נחקרים על ידי מרחב העמקים בעדיפות גבוהה. עם זאת, עדיין לא נעצרו חשודים בביצוע המעשים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק