התחזה לאישה, כינה עצמו "שרה-סקס" וסחט 230 אלף שקל

יצחק זייתון, תושב בת-ים בן 41 התחזה במשך שנתיים לאישה וניהל קשר רומנטי ברשת עם אדם אחר כשהוא מכנה עצמו בשם "שרה-סקס". מערכת היחסים שנרקמה בין השניים הובילה את המתלונן לשלם ל"שרה סקס" 230 אלף שקלים, מתוך אמונה שהם יממנו את טיפוליה הרפואיים במחלת הסרטן

מי מכיר את שרה סקס? (חדשות 2)

מי מכיר את שרה סקס? בית משפט השלום בתל אביב שחרר למעצר בית את יצחק זייתון, תושב בת ים בן 41 שנעצר אתמול בחשד להתחזות והונאה בהיקף של מאות אלפי שקלים, באמצעות האינטרנט. החשוד, שכינה עצמו בשם "שרה סקס", ניהל קשר רומנטי עם אדם אחר במהלך השנתיים האחרונות והצליח לכאורה לסחוט ממנו 230 אלף שקלים.

השניים הכירו באצמעות אתר היכרויות באינטרנט, כשהוא מתחזה לבחורה תחת השם "שרה סקס". על פי החשד, הוא התכתב עם המתלונן במשך שנתיים, במהלכן נרקם בינהם קשר רומנטי וירוטאלי. במשך כל התתקופה הזו הציג החשוד בפני המתלונן מצג שווא, וסיפר לו ששחלה במחלת הסרטן, ולכן אינו יכול להיפגש עמו.

בהמשך הקשר ביניהם, סיפר המתחזה, שהוא זקוק לטיפולים רפואיים יקרים שאין באפשרותו לשלם אותם, והצליח לסחוט ממנו 230 אלף שקל במרמה. כדי לאסוף את הכסף, קבע החשוד פגישה עם מאהבו, כשהוא מציג עצמו כ"אפי" - אח של אותה "שרה סקס".

לאחר שקיבל לידיו את הכסף, נעלם מבלי לספק הסברים. המתלונן שהבין שמשהו אנו כשורה, פנה למשטרה והגיש תלונה, בעקבותיה נעצר החשוד. "במהלך השנתיים, הבחור הונה אותו וגרם לו לחשוב שהם נמצאים במערכת יחסים, על אף שהוא מעולם לא ראה 'אותה'", סיפר רס"מ שרון ברמי, חוקר במפלג ההונאה במשטרת תל אביב בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הפגישות הדחופות עם אותו 'אפי' עוררו את חשדו, והוא ידע שהחשדות מוצדקים כשראה את 'אפי' כניצב בסרט - תחת שמו האמיתי".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק