מגדל העמק: נערים נתפסו על חם גונבים מבי"ס

בבתי הספר ברחבי הארץ יש ציוד אלקטרוני יקר ערך, כמו למשל מחשבים, שנתון לסכנת גניבות תמידית מצד עבריינים. שוטרי תחנת מגדל העמק שהגיעו הלילה בעקבות קריאה על פריצה לבי"ס בעיר, חשבו שמדובר בעוד אירוע שוד שגרתי, אבל אז הופתעו לגלות את גילם של השודדים - בני 14 ו-15 בלבד. חשודים בפריצה נעצרו ועוכבו לחקירה

הנערים נתפסו גונבים "על חם". אילוסטרציה (רויטרס)

יש תלמידים שלא מפנימים את השיעור על עשרת הדיברות: ארבעה נערים בני 14-15 נעצרו הלילה סמוך לחצות בחשד שפרצו לאחד מבתי הספר בעירם מגוריהם, מגדל העמק. על פי החשד, גנבו הנערים ציוד אלקטרוני מבית הספר והם עוכבו לחקירה לאחר שנתפסו בשעת מעשה.

תחילת הסיפור כאשר עוברי אורח שהבחינו בנערים פורצים לבית הספר הזעיקו את המשטרה למקום. כאשר הגיעו השוטרים לבית הספר הם הבחינו בנערים מנסים להימלט עם הציוד, אך עצרו אותם בטרם הצליחו להתחמק.

"כשהשוטרים נכנסו לבית הספר הם תפסו את הנערים כשהם מחזיקים את הציוד בידיים, כך שלא היה מקום לטעות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דורון מלכה, דובר מחוז עמקים במשטרה. "לא נגרם נזק לציוד שנגנב", הוסיף מלכה.

בתוך כך, מציינים היום במשטרת העמקים כי במהלך הלילה התרחש אירוע פלילי נוסף שמערב נער קטין, הפעם בן 16. על פי החשד, פרץ הנער לדירה בעיר וברשותו נתפסו תכשיטים וסכום כסף. הוא עוכב לחקירה במשטרה ונכלא.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק