צפו: סבתא משתלטת על שודד חמוש בסכין

שודד צעיר חמוש בסכין הגיע לפיצריה ביקנעם ודרש את הכסף שבקופה. עד כאן לצערנו, מדובר אירוע שכיח למדי. אבל אז נכנסה לתמונה אמו של בעל החנות, אישה לא צעירה, שהיתה חמושה במשהו מאיים הרבה יותר מסכין - בזעם של אמא. צפו בתמונות

שניות אחרי ניסיון שוד בפיצריה ביקנעם, השודד חסר המזל כבר מבין שהתעסק עם המוכרת הלא נכונה. אמו של בעל המקום, שבמקרה עבדה באותו הזמן, הצליחה להכניע את השודד הצעיר ולהפוך לשיחת העיר.

לגיבורה של יקנעם קוראים קלודין נווה ותאמינו או לא, היא כבר חצתה את גיל 50. שלשום היא הגיעה לסייע בפיצריה של בנה בדיוק ואז לפתע נכנס פנימה שודד חמוש בסכין. "הוא אומר לי, תביאי את הכסף", משחזרת קלודין ומוסיפה: "אמרתי לו 'מה זה?, בוא לפה', תפסתי אותו ומשכתי לו את הסכין מהיד".

ואם זה לא מספיק, אחרי המעצר האזרחי ותוך כדי המתנה למשטרה, קלודין עברה לחקירה זריזה משלה. היא שואלת את השודד ההמון מול המצלמות: "ככה נכנסים? אם היית דוקר אותי?". לבסוף, קלודין העבירה לשוטרים את החשוד, צעיר כבן 20, תושב אחד הקיבוצים הסמוכים, ולאחר מכן מעצרו הוארך.

"אני יודעת מאיפה קיבלתי את הכוחות האלה באותו הרגע?", שואלת קלודין לאחר המקרה ללא מענה. אך במשטרה מעריכים כי מעתה השודדים ישמרו מרחק מהפיצה בא היא עובדת.

 רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק