קריית ים: צעירה בת 29 חשודה בשוד אלפי שקלים מקשישים בכספומט

קשישים בקריית ים שראו צעירה בת 29 ניגשת אליהם ומציעה עזרה במשיכת כספם ממכשיר הכספומט שמחו מפרץ האדיבות הפתאומי, אך לאחר ה"סיוע" גילו כי כספם נגנב מתחת לאפם. על פי החשד, הייתה הצעירה נוטלת חלק מכספם של הקשישים התמימים ונמלטת במהרה מהמקום. כשנעצרה החשודה היא הודתה במעשים ואמרה שהכסף שימש אותה לסמים

הצעירה גנבה את הכסף מתחת לאפם של הקשישים (חדשות 2)

והדרת פני זקן? צעירה בת 29 מהצפון נעצרה בחשד ששדדה בתחבולה אלפי שקלים מקשישים, סמוך למכשירי כספומט בקריית ים. על פי החשד, ניגשה הצעירה לקשישים והציעה לסייע להם, אך לאחר מכן גנבה חלק מהכסף שנפלט מהמכשיר.

החקירה נפתחה במרחב חוף במשטרה לאחר שהתקבלו עשר תלונות מקשישים שונים, אשר תוכנן היה דומה והצביע על דפוס פעולה זהה. על פי התלונות, הציעה האישה הצעירה לקשישים סיוע במשיכת הכסף, אך לאחר שנענו להצעתה ה"אדיבה" - גילו כי כספם נגנב.

לאחר קבלת התלונה, פתחו שוטרי תחנת זבולון בחקירה והחלו לבצע מארבים באזור שבו פעלה הצעירה על פי החשד. היום, איתרו השוטרים את החקירה, ככל הנראה כאשר היא בדרך למעשה שוד נוסף, ומיהרו לעצור אותה.

בחקירתה הודתה הצעירה במעשים וסיפרה כי הכסף שימש אותה למימון סמים אותם היא צורכת על בסיס קבוע. מחר תובא הצעירה להארכת מעצרה בבית משפט השלום בקריות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק