אייל גולן: הזמר שמרוויח 1,000 שקל בדקה

אחד הזמרים המצליחים בישראל, אייל גולן, צפוי לשוב הבוקר למשרדי רשות המיסים - זאת לאחר שאמש נחקר במשך 12 שעות בחשד להעלמת מס. על פי החשד, מדובר בהעלמות מס מהכנסות של הופעות באירועים פרטיים, בהם גובה גולן כ-48 אלף שקלים להופעה אחת. "אימפריית אייל גולן" מגלגלת יותר מ-13 מיליון שקלים בשנה

מוזיקאים מסביב לעולם שוברים כבר שנים את הראש בניסיון להבין - איך עושים כסף ממוזיקה? אייל גולן, שנחקר אמש במשך 12 שעות במשרדי רשות המיסים בחשד להעלמת מס, כנראה פיצח את הנוסחה הזו היטב.

מלך הזמר הים-תיכוני, מגלגל על פי ההערכות למעלה מ-13 מיליון וחצי שקלים בשנה, לפני ניכוי המס. העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי רק מהורדות סלולריות, מרוויח גולן כ-1.3 מיליון שקלים בשנה. חקירתו של גולן ברשות המיסים צפויה להימשך היום.

החשד העיקרי נגדו הוא שהעלמת המס הגיעה מהאירועים הפרטיים בהם מופיע הזמר המבוקש, מפני שבהם קל יותר לא להוציא חשבונית ולא לדווח על סכום ההכנסה המדויק.

שווה מיליון-או-דולר: אלף שקלים לדקת הופעה

בעבור הופעה בחתונה, גובה אייל גולן כ-48 אלף שקלים. הוא מופיע כ-45 דקות, מה שהופך את המשפט "זמן שווה כסף" לממשי מאוד עבורו - כמעט אלף שקלים לדקה. כשמחברים את כל ההופעות הפרטיות של הזמר, החשד הוא שמדובר בהעלמות מס בסדרי גודל לא מבוטלים.

חוקרי רשות המיסים אף תשאלו לאחרונה אנשים פרטיים שהזמינו את גולן להופיע באירועים שלהם, ולאחר מכן עברה החקירה נגדו למישור הגלוי. למרות שמנהליו ממשיכים להבהיר כי הוא זומן בעקבות פנייה מצידו, ברור שכעת החקירה עברה לכיוון אחר. ראיה נוספת לכך היא החיפוש שנעשה אתמול בביתו של הזמר.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עוד בנושא:

צפו: אייל גולן שוחרר מחקירה

אייל גולן נחקר בחשד להעלמת מס