חשד: נערים אנסו בת 13 בפנימייה‎

נערה המתגוררת במעון לנוער בסיכון בשפלה התלוננה כי מספר נערים אנסו אותה, ובעקבות התלונה נעצרו שלושה נערים בני 13.5 ו-14.5 - ששוחררו למעצר בית. אחד החשודים קשר עצמו למעשים, אך שני החשודים האחרים טוענים כי יחסי המין לא בוצעו בכוח

אילוסטרציה (שאטרסטוק)

חשד לתקיפה מינית סדרתית בפנימייה לנוער במצוקה: קטינה כבת 13.5, המתגוררת בפנימייה באזור השפלה, התלוננה כי מספר נערים אנסו אותה במקרים שונים. שלושה קטינים נעצרו בחשד למעשי אונס אלימים, וייתכן כי ייעצרו חשודים נוספים בהמשך החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות התלונה שהגישה הנערה, החלה בשבוע שעבר חקירה מאומצת במשטרה - בסיומה נעצרו ביום חמישי שלושה קטינים בני 13.5 ו-14.5. הקטינים שוחררו למעצר בית למשך שבוע לאחר שעורך דינם ערער על מעצרם. במשטרה הוסיפו כי ייתכן כי בימים הקרובים ייעצרו חשודים נוספים.

החקירה מתנהלת באחת מתחנות מרחב שפלה, ובעקבות ממצאי החקירה נעצרו שלושת הנערים. על פי החשד, השלושה קיימו עם הקטינה יחסי מין, ואחד החשודים קשר את עצמו לאירועים המיוחסים לו.

שני חשודים נוספים הכחישו כי היחסים היו בכוח. מעצרם של השלושה הוארך עד ליום שני, אך בדיון שנערך בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה התקבל הערעור של עורך הדין ומהם שוחררו למעצר בית.

עורכי הדין קטי צווטקוב, אבי כהן ואיתי בן נון, שמייצגים מטעם הסניגוריה את הקטינים שחשודים באונס הקטינה, מסרו בתגובה: "מדובר בקטינים צעירים מאוד הנחקרים בחשד למעורבות בפרשה". לדבריהם, "הקטינים שוהים בפנימיה גם הם, על רקע נזקקות טיפולית. אנו נמצאים בתחילתה של חקירה משטרתית ומוקדם מידי להסיק מסקנות כל שהן".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv