אייל גולן נחקר בחשד להעלמת מס

אחד הזמרים המצליחים ביותר כיום בישראל מצטרף לשורה ארוכה של כוכבי הזמר הים-תיכוני. בשעה זו נחקר גולן במשרדי רשות המסים בירושלים בחשד להעלמת מס. חברת ההפקות המייצגת את גולן אמרה בתגובה: "החברה יזמה את ההליך של רשות המסים ומשתפת פעולה כבר שישה חודשים"

מי שמאמין לא משלם? הזמר אייל גולן נחקר בשעה זו במשרדי רשות המסים בירושלים בחשד להעלמת מס. טרם ידוע היקף הסכום אותו על פי החשד העלים הכוכב הים-תיכוני.

"החברה יזמה את ההליך של רשות המסים ומשתפת פעולה כבר שישה חודשים. אנו מקווים שההליך יסתיים בקרוב", נמסר בתגובה מחברת ההפקות המייצגת את הזמר.

גולן נחשב לאחד הזמרים המצליחים ביותר בישראל. הוא משחרר אלבומים בזה אחר זה, כובש את מצעדי הפזמונים וממלא ללא קושי אולמות ברחבי הארץ. בנוסף הוא גורף על פי ההערכות מיליוני שקלים הודות להורדות בסלולר, וכמובן - בזכות הופעות באירועים פרטיים.

מסלסלים ומסתבכים

גולן מצטרף לרשימה ארוכה של זמרים שנאלצו בשנה האחרונה להתייצב במשרדי רשות המסים. במרס האחרון היה זה קובי פרץ שעוכב לחקירה בחשד שלא דיווח על חלק מהופעותיו ובכך בעצם נמנע מתשלום מס כמתחייב בחוק.

פרץ הוא אחד הזמרים המרוויחים ביותר בשנים האחרונות, ואזרחים רבים מוכנים לשלם סכומי כסף נכבדים על מנת שיופיע בחתונות ובבר מצוות. בנוסף לזמר, נחקר גם אמרגנו יוחאי יעיש תחת אזהרה בחשד להעלמות מס. לאחר החקירה שניהם שוחררו לביתם בתנאים מגבילים.

"אנשים מחפשים רק לטרוף", אמר פרץ בתגובה לחשדות. "אנשים רוצים לראות אותי בסוג של נפילה. הם בכל חור, בכל פינה", הדגיש בריאיון לאולפן שישי והוסיף: "היה ריח חזק של דם".

חמישה חודשים לאחר מכן נקרא גם פרץ נוסף, משה פרץ, למשרדים בחשד שהעלים גם הוא הכנסות מהופעותיו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק