עוקץ הבורגראנץ': עובדים חשודים בגניבה

שישה צעירים בשנות ה-20 לחייהם, העובדים בסניפי הרשת במרכז הארץ, נעצרו ע"י המשטרה בחשד שגנבו עשרות אלפי שקלים מקופות רשת המזון המהיר בסניפים בהם עבדו. מספר חשודים נוספים שוחררו לאחר חקירה. המשטרה: בודקים האם קיים קשר בין העובדים בסניפים השונים

חשד: עוקץ בעשרות אלפים בבורגראנץ' (חדשות 2)

עוקץ ה"בורגראנץ'": חבורת צעירים בשנות ה-20 לחייהם נעצרה לפנות בוקר על ידי המשטרה, בחשד לגניבה של עשרות אלפי שקלים מקופות שונות בסניפי הרשת המהיר "בורגראנץ'" במרכז הארץ. במשטרה נמשכת חקירת הפרשה, והחשד הוא כי סניפים נוספים נפלו ל"עוקץ" של החבורה.

ראשיתה של הפרשה בתלונה שהגיש במשטרת כפר סבא מנכ"ל החברה, בגין מעילת כספים. מחקירה סמויה שבוצעה בתחנה, נאספו ראיות כנגד 11 חשודים בסך הכל - צעירים בשנות ה-20 לחייהם, חלקם מנהלי משמרות בסניפי הרשת המהיר בהרצליה, רעננה, כפר סבא ורמת השרון. שישה מהם נעצרו להמשך חקירה.

"נבדק האם קיים גורם מאגד לכל הפרשה"

"בכל סניף שנבדק התגלו מקרים דומים של גניבת הכסף", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט פקד גיל רותם, מפקד היחידה ללוחמה בפשיעה בתחנת כפר סבא. "החשד הוא כי הצעירים ביצעו את העוקץ בשיחות שונות - אך לא מורכבות מדי: בחלק מהמקרים הם פשוט הכניסו את הכסף לכיסם, בחלק מהמקרים הזינו במערכת כאילו נלקח אוכל לעובד - ובסך הכל לקחו עשרות אלפי שקלים".

פקד רותם הוסיף עוד כי בשלב זה המשטרה בודקת האם מקרים דומים אירעו בסניפים נוספים של הרשת. "עוד נבדק, האם קיים גורם מאגד לכל הפרשה, והאם יש קשר בין כל החשודים", ציין רותם. "זאת, על בסיס התכתבויות באינטרנט".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק