עוקץ: הונו עסקים במיליוני שקלים

כשהבעלים של חברת "נוי ברגר", המוכרת מוצרי חקלאות, נקלע לקשיים, הוא חבר למספר אנשים נוספים ואלו רקחו הונאת ענק בשווי מיליוני שקלים, כך חושדים היום במשטרה לאחר שהלילה נעצרו 3 מעורבים בפרשה. על פי החשד, רכשה החברה מוצרים בשווי מיליוני שקלים, אך לא העבירה את התשלום עבורם

חשודים בהונאת מיליונים (חדשות 2)

שלושה בני אדם בני 60, 45 ו-40, תושבי אזור הצפון והשרון, נעצרו הלילה בחשד שהונו בעלי עסקים בסכום כולל של מיליוני שקלים. החשד העיקרי נגד השלושה הוא מתן חשבוניות לספקים שונים, ללא שהתכוונו לשלם להם בפועל. ביחידת ההונאה של מחוז המרכז במשטרה אמרו הבוקר כי בפרשה צפויים מעצרים נוספים.

תחילת הפרשה לפני יותר מחצי שנה, אז על פי החשד חבר הבעלים של חברה קטנה למוצרי חקלאות בשם "נוי ברגר" למספר חשודים, זאת בעקבות קשיים שנקלע אליהם העסק שבבעלותו. "על פי החשד, החלו החשודים לבצע מספר עסקאות בשמה של החברה במגוון רחב של ענפים, ממחשבים ועד לכלי עבודה ולמלגזות", סיפרה פקד טל בן אבן, חוקרת ביחידת ההונאה של מחוז המרכז, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

כעבור כמה חודשים, החלו בעלי העסקים הקטנים שנפלו קורבן להונאה לחשוד כי משהו אינו כשורה ומיהרו להתלונן במשטרה. במהלך חקירה סמויה שנוהלה על ידי רס"ב גדעון חלפון התחקו השוטרים אחרי החשודים, עד שאספו די ראיות לצורך המעצר.

במהלך הלילה פשטו השוטרים על בתיהם של חמישה אנשים, אך לבסוף, כאמור, עצרו רק שלושה מהם. היום בצהריים הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בכפר סבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק