החביא את הגופה במרפסת ואמר לילדים: "התריס מקולקל"

בימ"ש השלום בירושלים האריך ב-8 ימים את מעצר החשוד ברצח שרית בניט זיקרי בת ה-40, שגופתה נמצאה לפנות בוקר מגולגלת בשטיח במרפסת ביתה. על פי החשד, כדי לא לעורר את חשד ילדי הנרצחת, סיפר שנסעו לחופשה וביקש שלא יגיפו את תריס המרפסת שהתקלקל. מן העבר השני שכבה גופתה של שרית 4 ימים, מגולגלת בתוך שטיח

בית משפט השלום בירושלים האריך בשמונה ימים את מעצרו של החשוד ברצח שרית זיקרי בניט בת ה-40, אם לארבעה, שגופתה נמצאה לפנות בוקר מגולגלת בשטיח במרפסת ביתה. החשוד ברצח גולל בבית המשפט את גרסתו למה שאירע מאז יום חמישי, וככל שמתגלים יותר פרטים נחשפים ממדי הזוועה.

לפני החלטת בית המשפט, החשוד נלקח לבדיקה פסיכיאטרית, שבעקבותיה הוא נמצא כשיר לשהות במעצר. יחד עם זאת, החוקרים לא שוללים לשלוח אותו לבדיקה נוספת בהמשך. השופטים ציינו כי קיים יסוד סביר להניח שהחשוד ביצע את הרצח ואף טשטש ראיות.

"החשוד הודה שנעשו מעשי אלימות כלפיו מצד המנוחה, אך לא ידע שהיא מתה", אמר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד חנן רובינשטיין, סניגורו של החשוד. "חשוב לי לומר שלא היה כאן מעשה רצח".

ילדי הנרצחת עברו להתגורר בבית הסבא והסבתא

מאז מציאת הגופה שוררת אווירה קשה בקרב בני המשפחה, שהתגוררו בדירה כל אותו הזמן. הילדים, שהקטן שבהם בן שמונה, והגדולה חיילת בת 19, עברו להתגורר בבית הסבא והסבתא בשכונת גילה בירושלים. הבת הגדולה היא שחשדה שמשהו אינו כשורה לאחר שלא הצליחה ליצור קשר עם אמה.

הגופה נמצאה במצב של ריקבון, ומהחקירה עולה שהחשוד ברצח חנק אותה למוות כבר ביום חמישי האחרון בעזרת אזיקונים. מאז שכבה הגופה במרפסת כשהתריס מוגף, לאחר שהחשוד אמר לילדיה של שהתריס התקלקל וביקש שישאירו אותו מוגף.

החשוד סיפר לילדים: אנחנו נופשים בצפון

עוד עולה מהחקירה כי החשוד, שהינו בן זוגה של האישה, שהתגרשה מבעלה הראשון, סיפר לילדים שהוא והאם יוצאים לנופש בצפון, ובהמשך השבוע שלח מיסרונים ממכשיר הטלפון הנייד שלה. על פי החשד, הוא עשה זאת כדי לא לעורר את חשדם, אחרי שהשניים לא חזרו לדירה. באחד מההודעות שנשלחו ממכשיר הנרצחת נכתב: "אנחנו מבלים יפה".

כל אותו הזמן, ילדיה של האישה, המשיכו לנהל את חייהם בשגרה כשגופת אמם מעבר לתריס. רק ביום ראשון הילדים החלו לחשוד ופנו למשטרה - שפתחה בחקירה. אמש סמוך לשעה 23:00 נעצר בן זוגה של האישה בביתו בבית שמש, ונלקח לחקירה. לדברי המשטרה החשוד שיתף פעולה בחקירה ואף הודה בביצוע הרצח. בתום חקירתו הוא אף הוביל את השוטרים לגופה שהייתה עטופה בשטיח במרפסת הדירה.

הנרצחת חיה עם בן זוגה במהלך השנה וחצי האחרונה, כשבחלק מהזמן הוא שהה בביתו בבית שמש. שכנתה של הנרצחת סיפרה על אישה חמה שדלתה תמיד הייתה פתוחה והתקשתה לעכל את הבשורה. "בן הזוג היה אדם צנום ושקט, לא תקשרתי איתו יותר מדי אבל קשה לי להבין איך הדבר הזה קרה", אמרה. לדברי המשטרה, האישה התלוננה בעבר על אלימות מצד בעלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק