חשד לרצח בירושלים: גופת אישה נמצאה מגולגלת בשטיח

גופת אישה מגולגלת בתוך שטיח נמצאה לפנות בוקר בשכונת גילה בירושלים. מחקירת המשטרה עולה חשד כי היא נחנקה כבר לפני מספר ימים באמצעות אזיקונים. בעבר התלוננה האישה על אלימות מצד בעלה, בן זוגה החדש נעצר

חשד לרצח בירושלים: בשכונת גילה בעיר נמצאה לפנות בוקר גופת אישה כבת 40 מגולגלת בתוך שטיח, כשעליה סימני אלימות. המשטרה חשדה מלכתחילה שמדובר באירוע פלילי, ואכן במהלך הבוקר נעצר בן זוגה של האישה בחשד שרצח אותה.

צוותי מד"א ירושלים וכוחות משטרה הוזעקו לדירה ברחוב שלמה דוגה, ומצאו גופה במצב ריקבון מתקדם כשמסביב לצווארה אזיקונים. מהממצאים בזירה עולה כי ככל הנראה נחנקה האישה למוות כבר בסוף השבוע וגופתה הוסתרה עד עכשיו על ידי בני המשפחה, שהמשיכו להתנהג כרגיל.

אחת השכנות בבניין סיפרה לחדשות 2 באינטרנט, כי בן הזוג של האישה שלח בימים האחרונים מסרונים בשם האם לילדים, כדי שלא יחשדו שמשהו אינו כשורה. באחד מהם נכתב: "הכל בסדר, מאמי. אנחנו בצימר בצפון".

לאחר מספר ימים הבת הגדולה החלה לדאוג בשל העובדה שהאם אינה יוצרת קשר טלפוני עמם והגישה תלונה במשטרה ביום ראשון.

שכנתה של הנרצחת סיפרה על אישה חמה שדלתה תמיד הייתה פתוחה והתקשתה לעכל את הבשורה. "בן הזוג היה אדם צנום ושקט, לא תקשרתי איתו יותר מדי אבל קשה לי להבין איך הדבר הזה קרה", אמרה.

האישה, כך אומרים במשטרה, התלוננה בעבר על אלימות מצד בעלה. לבני הזוג מספר ילדים. בן זוגה החדש של האישה הוא זה שנעצר בחשד לרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק