הקלדנית המתלוננת נגד השופט: "הוא כפה עצמו, זה היה סיוט"

לפני כשנתיים התפטר שופט בבית משפט במרכז הארץ, בטענה כי קיים מערכת יחסים רומנטית עם הקלדנית באולם שלו. כעת, טוענת הקלדנית: לא הייתה מערכת יחסים - הוא אנס אותי. "אני כל הזמן בוכה", היא אומרת בראיון בלעדי. "רוצה שהצדק ייצא לאור"

בסוף השבוע שעבר התלוננה במשטרה קלדנית בבית משפט, בטענה כי במשך תשע שנים היא הייתה קורבן של תקיפות מיניות מצד שופט במרכז הארץ. למרות שעבדה תחתיו במשך תשע שנים, היא החליטה להתלונן רק עכשיו. "פחדתי ממנו", היא אומרת היום בראיון בלעדי. "פחדתי מהכוח שלו. בכל זאת, זה שופט שיכול לפטר אותי".

"הוא כפה את עצמו עלי", מספרת המתלוננת. "זה לא רומן. לא קיבלתי ממנו שום טובות הנאה. זה פשוט היה סיוט. אני גם יודעת שאני לא היחידה שהייתה בסיפור הזה, ושסבלה מאותו השופט. עברתי טיפול נפשי לא קצר ואני כל הזמן בוכה. אני בפירוש רוצה שהצדק יצא לאור".

"יש לי עוד סיבות, אבל אני לא רוצה להרחיב עליהן", מנמקת המתלוננת את הסיבה בגינה התלוננה רק עכשיו. "הכל נמצא כעת במשטרה". לפני כשנתיים פרסם העיתון "ידיעות אחרונות" כי שופט בכיר התפטר עקב חשיפתה של מערכת יחסים רומנטית בינו לבין הקלדנית. הנהלת בית המשפט אז טענה כי מדובר ברומן.

"אני לא יודעת מי עומד מאחורי הפרסום הזה", טוענת הקלדנית המתלוננת. "לא התראיינתי מעולם בעבר לתקשורת. פחדתי להיחשף, אני גם לא חושבת שיכול להיות רומן רגיל ופשוט בין שופט לבין מי שעומד תחת מרותו".

"נראה לך ששופט יתפטר סתם ככה?"

השופט אז התפטר ואיש לא חשד או בדק שמאחורי הסיפור מסתתרות טענות על עבירות מין. "זה נשמע לך ששופט יתפטר סתם ככה?", תוהה המתלוננת. "נראה לך שבכלל יאפשרו לו להתפטר בשקט? מה שקרה זה שבאמת הגעתי למשטרת דיזינגוף והגשתי את התלונה שלי והחוקרת שהייתה אמורה לחקור אותי ולקבל את העדות ממני גילתה יחס עויין".

במשטרת תל אביב, לדברי הקלדנית, פקפקה החוקרת בתלונתה, הפחידה אותה בגסות - ובגלל זה החליטה המתלוננת להגיש תלונה מחדש. כעת, טענותיה נחקרות. "התלונה של מרשתי היא חמורה, שהיקפה וחומרתה יתבררו בהמשך", אומרת הערב עו"ד חני גלוקשטד סדן. "אני בטוחה שמשטרת ישראל תעשה את עבודתה נאמנה, תחקור לעומק ותברר את האמת ובסופו של דבר תמליץ את המלצותיה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק