נחטף ונכלא חודשיים בגלל חוב

במשך חודשיים תמימים הוחזק באיומים תושב בת ים, בן 39, בדירת מסתור בראשון לציון. על פי החשד, שני גברים מאזור המרכז חטפו אותו בטענה שהוא חייב להם מאות אלפי שקלים. השניים נעצרו אתמול לאחר שמשפחת החטוף, שנדרשה לשלם כופר, התלוננה במשטרה

נחטף והוחזק באיומים. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה עצרה אתמול שני גברים מהמרכז, תושב בת ים בן 23 ותושב ראשון לציון בן 51, החשודים בעבירות של סחיטה באיומים, חטיפה ותקיפה. על פי החשד, השניים חטפו וכלאו את תושב בת ים בן 39, שלטענתם חייב להם ולאחרים מאות אלפי שקלים.

במשך חודשיים החזיקו החשודים את החטוף בדירת מסתור בראשון לציון. במהלך תקופה זו הוא הותקף מספר פעמים וכן הועברו מסרים מאיימים למשפחתו, על מנת שיסגרו את החוב. אתמול הגיעו בני משפחתו למשטרה והגישו תלונה.

"הם כפתו אותו נפשית באיומים"

רב פקד אילן מידן, ראש מחלק חקירות במרחב איילון של המשטרה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "שני החשודים קשורים למשפחת פשע מהמרכז. הם סחטו אותו על בסיס הלוואות שהוא לקח בשוק האפור ולא הצליח להחזיר. הם כפתו אותו נפשית באיומים והבהירו לו שעדיף לו לא לעזוב את המקום".

במשטרה הוסיפו כי במהלך החודשיים הללו, ה"חטוף" יצר קשר עם המשפחה שלו, שניסתה להשיג את הכסף הדרוש לשחרורו. על פי החשד, את החוב הוא צבר בהימורים ובניסיון להקים עסק - שנכשל.

בלשי מרחב איילון הגיעו לדירה בראשון לציון, שם מצאו את החטוף יחד עם החשודים במעשה. השניים נעצרו במקום, ובמהלך היום יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב. החטוף שוחרר לביתו ללא פגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק