בדואי התחזה לטייס והונה עשרות נשים

בדואי תושב הצפון נעצר בחשד שהונה עשרות נשים ושכנע אותן לקיים עמו יחסי מין במרמה: על פי החשד, הוא נהג להציג עצמו כטייס ואף לבש מדי רב סרן, וכך הצליח להכיר בחורות רבות בת"א - שלא חשדו בדבר. הבוקר הוא יובא להארכת מעצרו בבימ"ש השלום בת"א

הטייס הבדואי הראשון? עשרות נשים נפלו קורבן לעלילותיו של תושב הצפון, שהציג עצמו כטייס כדי לקיים עמן יחסי מין. החשוד, בדואי בן 44 מצפון הארץ, נעצר בחשד לאונס במרמה, התחזות לאחר במטרה להונות וקבלת דבר במרמה.

מעצרו התבצע לאחר עשרות תלונות שהגיעו מנשים מאזור המרכז, שסיפרו על אדם דובר עברית שוטפת ללא משפט, עמו נפגשו מספר פעמים בתל אביב. הנשים סיפרו על קשר רומנטי שנרקם עם החשוד, שהתבסס על הרושם שיצר עליהן בפגישה הראשונה. לדבריהן, הוא סיפר בעברית קולחת שהוא טייס, וכך הצליח לשבות את ליבן.

סנ"צ איציק גטניו, ראש מפלג הונאה מחוז תל אביב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "החשוד נהג להכיר את הנשים באתר היכרויות, ונהג להציג עצמו כטייס בחיל האוויר. בפגישות עם אותן נשים, הוא נהג להגיע כשהוא לבוש מדי חיל אוויר ועונד דרגות רב סרן". במשטרה הוסיפו כי כרגע עומדות כנגדו 3 תלונות, וכי החשדות כנגדו הם גם בהתחזות וגם אינוס במרמה".

פרקליטתו של החשוד, עו"ד טלי גוטליב מטעם הסנגוריה הציבורית, אמרה כי "חלק מהמתלוננות ידעו חד משמעית שמדובר בבדואי. יש הודעות טקסט בטלפון שלו, אחת מהן כתבה לו 'התגעגעתי אליך', שמעידות כי בבירור ידעו מה מוצאו של החשוד".

לאחר מעצרו, החשוד קשר עצמו בחקירתו  לחלק מהמקרים, אך הכחיש שהתחזה לטייס. הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

התחזה ליהודי - והואשם באונס 

חשבה שהוא יהודי - וקיימה עמו יחסי מין. אילוסטרציה (חדשות 2)
לפני כחצי שנה גזר בית המשפט המחוזי בירושלים גזר עונש מאסר של שנה וחצי ופיצויים על סך 10,000 שקלים על סבאר קאשור, תושב ירושלים בן 30 שהורשע כי התחזה ליהודי, אנס צעירה וביצע בה מעשה מגונה.

לפני כשנתיים פגש קאשור את המתלוננת והציג עצמו בפניה כרווק יהודי. הצעירה, שהתרשמה כי הוא אכן מעוניין בקשר עימה, קיימה עמו יחסי מין - וזאת, למרות שהיה אדם נשוי וכלל לא יהודי. כשהתבררו לה העובדות, החליטה להתלונן במשטרה.

על פי כתב האישום שהוגש נגדו, הואשם קאשור באינוס ומעשה מגונה. בגזר הדין טען השופט כי כל מעשיו, חרף העובדה שנעשו בהסכמה תחילה, בוצעו תחת הרושם של המתלוננת כי מדובר ברווק יהודי. השופט כינה את התחזותו של קאשור כ"מצג שווא", המציב את מעשיו באור אחר לחלוטין בפני החוק. לאחר גזר הדין, החליט קאשור לערער על ההחלטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק