"מלך הסמים של גואה" נעצר בישראל?

יניב בן-נעים שמכנה את עצמו "עטאלה", נעצר בישראל - כך מדווח בהודו. בחודש ספטמבר דווח כי הוא מסתתר בראשון לציון. ביולי הוא נעצר בהודו, לאחר שבת זוגו, דוגמנית שוודית בשם "לאקי" הפיצה ביוטיוב סרטון בו הוא מתרברב אודות פשעיו וקשריו עם השוטרים

כלי התקשורת בהודו מדווחים כי "מלך הסמים של גואה", יניב בן-נעים המכונה "עטאלה", נעצר היום בישראל. לפי הדיווחים, המשטרה בהודו קיבלה הודעה רשמית על מעצרו של בן-נעים.

בחודש ספטמבר דווח כי בן-נעים הסתתר בראשון לציון מאז שנמלט מהודו. בן-נעים, שנחשב לאחד מסוחרי הסמים הגדולים בגואה ואולי אף לגדול שבהם, נעצר בקיץ בהודו, אך הצליח להתחמק ממעצר הבית.

במשך שנים טיפח "עאטלה" את קשריו עם צמרת המשטרה ההודית. לפי החשד, הוא סחר בסמים שהגיעו אליו מסוחרים אחרים וגם מתפיסות של המשטרה המקומית. בחודש יולי כאמור הוא נעצר, לאחר שבת זוגו, דוגמנית שוודית בשם "לאקי" הפיצה ביוטיוב סרטון בו הוא מתרברב אודות פשעיו וקשריו עם השוטרים.

בן נעים התוודה בקלטת כיצד הוא מנהל את עסקיו. "המפקד הגדול של המשטרה, הוא כל הזמן נותן לי חמישה קילוגרמים של סמים", הוא אומר בגאווה. "הרואין, אקסטזי, קוקאין", הוא מפרט בפני המצלמה.

כשנחשף הסרטון, הוא עורר זעם רב בהודו. רשתות התקשורת השונות דיווחו בהרחבה על המקרה וזעמו על השחיתות השלטונית ומעורבות המשטרה. ייתכן וזוהי הסיבה שאיש אינו טורח לחפש את בן נעים, ישנם גורמי שלטון רבים בגואה שהיו מעוניינים להשתיק את הסיפור. "המשטרה המקומית אינה יכולה לחקור את עצמה. כולם מעורבים בבלגן של בן נעים", אמר דובר המשטרה המרכזית בהודו כשנחשף המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק